Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Parodoje „Mūsų vestuvės!” bus registruojama tikra santuoka

2010-03-26

Šį savaitgalį Vilniuje vyksiančioje II tarptautinėje vestuvių parodoje-šventėje „Mūsų vestuvės!” vyks tikra civilinė santuoka.

Parodoje „Mūsų vestuvės!” bus registruojama tikra santuoka

Šeštadienį, kovo 27 d. 15 val., „Reval Hotel Lietuva“ vyksiančioje parodoje, kauniečių poros – Živilės Narkevičiūtės ir Laimučio Jokubausko – santuoką registruos Vilniaus civilinės metrikacijos biuro atstovas. Tokia originalia santuoka pora norėjo vainikuoti savo septynerių metų draugystę.

Santuokos parodos metu idėjos autorės, renginių organizavimo įmonės „Žavi akimirka“ vedybų planuotojos Ilonos Gudaitienės teigimu, tokio pobūdžio parodoje jaunavedžių pora žiedus sumainys pirmą kartą Lietuvoje. „Jaunavedžius prie įėjimo pasitiks viduramžių riteriai, po ceremonijos į orą kils balandžiai, liesis šampano fontanai, – žada vestuvių planuotoja I. Gudaitienė. – Tikimės, kad ir parodos lankytojai aktyviai dalyvaus šioje ceremonijoje, savo plojimais pasveikins pirmąją Lietuvoje porą, nutarusią taip neįprastai susituokti“.

Organizatoriai tikisi, jog ne tik vieša santuoka patrauks lankytojų dėmesį, bet ir visas poros kelias iki santuokos registavimo, užfiksuotas vaizdo kameromis ir foto aparatais: vestuvinius drabužių, žiedų, limuzinų rinkimasis, įvairios smulkmenos ir paslaugos – visa tai, ką turi patirti kiekviena besiruošianti tuoktis pora.

Parodoje Lietuvos ir kitų šalių įmonės – vestuvių verslo profesionalės – siūlys klasikines ir originalias vestuvines sukneles nuotakoms bei iškilmingus kostiumus jaunikiams – defile su profesionaliomis manekenėmis vyks po kelis kartus per dieną. Šiemet bus demonstruojamas ir elegantiškas vestuvinis apatinis trikotažas. Taip pat bus gausu vestuvinių žiedų ir papuošalų, įvairių aksesuarų.

Savo paslaugas pristatys vestuvių planuotojai ir vedėjai. Būsimieji jaunavedžiai galės susipažinti su fotografų ir operatorių darbais bei išsirinkti labiausiai patikusį šių sričių profesionalą savo vestuvėms. Taip pat bus pristatytos išskirtinės vietos vestuvių pokyliams ir povestuvinėms kelionėms.

Parodoje apsilankiusios poros pamatys ir įvairių spalvų limuzinus, ir kitų modelių automobilius, tinkančius iškilmingam vestuvių kortežui. Čia bus galima išsirinkti ir įvairiausio stiliaus muziką bei muzikantus – nuo tradicinių vestuvinių iki originalių perkusininkų. Idėjų vestuvių dienai bus galima pasisemti iš floristų, erdvių dekoruotojų ir vestuvinių vaišių kulinarų. Savo paslaugas ir galimybes demonstruos grožio profesionalai. Parodos metu, renginius paverčianti spalvinga švente įmonė „Balionų šalis“ sieks rekordo – sukurs didžiausią Lietuvoje vestuvinį dekorą iš balionų. Jam bus naudojami specialūs, net 60 cm skersmens balionai.

Abi parodos dienas visi jos lankytojai pasijus tarsi didelėje šventėje – vyks loterijos, bus dalinamos mielos dovanėlės, kaip ir dera, liesis šampanas, degs žvakės ir byrės rožių žiedai, skambės muzika. Vestuvinių žiedų dizaino salonas „Artogeia Bryoni“ siūlys lankytojams puikią pramogą – patiems išsilieti žiedus.
 

II-oji tarptautinė vestuvių paroda-šventė „Mūsų vestuvės!” vyks Vilniuje, kovo 27-28 dienomis, „Reval Hotel Lietuva” viešbučio konferencijų centre. Šiais metais parodoje dalyvaus per 150 dalyvių iš 10-ties Lietuvos miestų, taip pat svečiai iš Lenkijos, Baltarusijos, Anglijos – 1000 kv. m. plote bus pristatomos prekės ir paslaugos, kurios padeda vestuvių dienai virsti nepamirštama švente.

 

 

 
Kontaktai pasiteirauti:
Ryšių su visuomene agentūra AD VERUM
Tel./Faks. +370 5 233 6561
El. paštas info@adverum.lt
Mob. tel. +370 613 12342, +370 652 73585, +370 686 09345

 

 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.