Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kokį vestuvinį žiedą pasirinkti?

2013-03-15

Artėjant vestuvių dienai, jaunųjų pečius užgula daugybė reikalų: reikia suorganizuoti šventę, užsakyti sodybą, maistą bei gėrimus, išsirinkti drabužius. Visa tai, be abejo, tikras išbandymas kantrybei, tačiau šventė tetrunka vieną ar dvi dienas, vėliau įtampa atslūgsta, ir belieka džiaugtis patirtomis vestuvių akimirkomis. Vis dėlto vienas akcentas lieka visam gyvenimui - tai vestuviniai žiedai.

Kokį vestuvinį žiedą pasirinkti?

Dar prieš kokius dvidešimt metų beveik nebuvo iš ko rinktis: bene visi sutuoktiniai mūvėjo geltono aukso žiedus, tačiau dabar pasirinkimui, atrodytų, ribų nėra.

Žiedai gaminami ne tik iš geltono ar balto aukso, bet ir iš platinos, titano ar volframo. Dažnai jaunieji nuogąstauja, ar laikui bėgant žiedai nesusibraižys, kaip dažnai juos teks poliruoti, ar ateityje juos bus galima padidinti ar pamažinti.

Aukso žiedų formą dėl šio metalo savybių paprasta keisti, tačiau tai galime vertinti ir teigiamai, ir neigiamai: pasikeitus piršto dydžiui, žiedą galima padidinti ar pamažinti, tačiau jį galima ir netyčia įlenkti. Kadangi auksas - tąsi ir kali medžiaga, todėl žiedas šiek tiek susibraižo.

Platina, lyginant su auksu, braižosi mažiau, be to, šis taurusis metalas tinka alergiškiems žmonėms, tačiau kaina jaunųjų kišenės nenudžiugins - tai labai brangus metalas, be to, negalima keisti jo dydžio, o esant itin aukštam spaudimui, gali suskilti.

Titanas, kaip ir platina, tinkamas alergiškiems žmonėms, kaina mažesnė nei aukso, tačiau ilgainiui braižosi, jei yra dažytas (pats titanas pilkas), spalva nusitrina, formos jis taip pat negali keisti.

Pastaraisiais metais vis populiarėjantys volframo žiedai visuomet išlaiko pirminį blizgesį, nesibraižo, yra pakankamai nebrangūs, tačiau savo formos taip pat negali keisti. Tai nėra taurusis metalas, todėl nėra vertingas, o nukritęs žiedas gali suskilti į smulkias šukes.

Taigi, tiems, kurie baiminasi, kad ateityje gali prireikti žiedą padidinti ar pamažinti, labiausiai tiktų aukso žiedai, bijantiems, kad žiedai susibraižys ar juos teks dažnai poliruoti, reikėtų rinktis volframo ar platinos žiedus, na, o norintiems sutaupyti - tinkamiausias variantas būtų titano žiedai.

Grožioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* kamilė  2017-06-23
O man balto aukso vestuviniai žiedai atrodo kaip ne auksiniai, o sidabriniai. Nežinau, bet man gražiausi geltono aukso, įprasto akiai paprasti žiedai.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.