Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Top 5 gėrimai, gelbstintys nuo senėjimo

2011-10-29

Mokslininkai iš Kalifornijos universiteto sudarė sąrašą gėrimų, kurie padeda atjaunėti. Taigi, kviečiame susipažinti.

1. Granatų sultys. Jose gausu antioksidantų, kalcio, fosforo, magnio, geležies bei kalio. Dėl to šios sultys yra itin naudingos širdžiai, kraujagyslėms bei nervų sistemai, o taip pat sąnariams, odai, plaukams ir nagams.

2. Raudonas sausas vynas. Jo rekomenduojama išgerti 30 gramų per dieną. Šis svaigus gėrimas padės apsisaugoti nuo vėžio. Svarbu pridurti, kad taip pat vynas yra naudingas širdžiai, kraujagyslėms ir sąnariams.  

3. Vynuogių sultys. Vynuogių sultyse yra ne mažai antioksidantų, vitaminų, kurie padeda odai, plaukams ir nagams išlikti gražiems. Be to, reikia pabrėžti, jog ypač naudingos yra tamsių vynuogių sultys, kurios padeda išsaugoti atmintį, kovoti su infekcijomis, taip pat ir krūties vėžiu.

4. Mėlynių sultys. Būtent mėlynių sultys padeda kovoti su diabetu, apsaugo nuo raukšlių susidarymo, o taip pat šios sultys yra ypač reikalingos geram regėjimui.

5. Obuolių sultys. Žinoma, jos turi būti be cukraus. Obuolių sultys padeda kovoti su ateroskleroze, kepenų, šlapimo pūslės ir inkstų veiklos sutrikimais. Šios sultys taip pat gerina toksinų šalinimą iš organizmo.

Pabaigai reikėtų pridurti, kad taip sveikatai ir grožiui naudingos yra vyšnių sultys. Reikia kartais nepamiršti atsigerti ir kompoto iš džiovintų vaisių bei braškių, beržų sulčių.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.