Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Stiklinė pieno per dieną gali išgelbėti nuo insulto

2012-02-17

Amerikiečių mokslininkai nustatė dar vieną naudingą pieno savybę. Atlikti tyrimai parodė, kad pienas ne tik padeda stiprinti kaulus, aprūpina organizmą reikalingais baltymais ir vitaminais, tačiau taipogi dar teigiamą poveikį ir smegenims.

Atliktame tyrime dalyvavusiųjų žmonių amžius buvo nuo 23 iki 98 metų. Tyrimo dalyviams buvo pateikiami aštuoni itin sudėtingi testai, kuriais buvo siekiama išsiaiškinti, kaip veikia dalyvių atmintis bei ar dalyviai tinkamai sugeba atlikti tam tikras sudėtingas užduotis. Paaiškėjo, jog tie žmonės, kurie bent šešis kartus per savaitę kas dieną išgerdavo stiklinę pieno, jų smegenų veikla buvo kur kas geresnė ir šie žmonės itin lengvai susidorojo su pateiktomis sunkiomis užduotimis. Tokiais gerais rezultatais negalėjo pasigirti tie tyrime dalyvavusieji žmonės, kurie pieno vartojo mažai arba apskritai jo negėrė.

Taip pat mokslininkai teigia, kad piene yra pakankamai naudingųjų maistinių medžiagų (pavyzdžiui, magnio), kurios padeda apsaugoti nuo atminties netekimo. Todėl gydytojai rekomenduoja visiems per dieną išgerti bent vieną stiklinę pieno, kuris turėtų mažai riebalų. Visa tai Jums padės sumažinti insulto tikimybę ateityje.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.