Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Nuo ko priklauso Jūsų grožis?

2011-11-12

Jau seniai yra aišku, kad išvaizda vaidina tikrai labai svarbų vaidmenį gyvenime. Kitaip tariant, tai yra Jūsų vizitinė kortelė. Taigi, faktas yra tas, kad aplinka gali tikrai ne mažai nuspręsti apie Jus vien pagal tai, kaip Jūs atrodote. Tokia jau ta gyvenimiškoji tiesa. Patraukli išvaizda padeda greičiau užmegzti kontaktą su kitais asmenimis, gražūs žmonės yra labiau vertinami bei geidžiami ir nieko čia nepadarysi. Gražūs žmonės daug labiau pasitiki savimi bei savo jėgomis.

Jei norite, kad į Jus atkreiptų dėmesį, Jūs būtumėte įdomi, tuomet, reikia būtinai pabrėžti, jog su gražia išvaizda viso šito pasiekti yra kur kas lengviau. Visuomet norisi pažinti gražaus žmogaus protą, talentus bei sugebėjimus, kadangi jis patraukia dėmesį iš karto. Šį dėsnį, viena gera fraze, apibūdino garsus anglų filosofas Francis Bacon: „Gražus veidas yra nebyli rekomendacija“.

Norint visuomet išlaikyti jaunatvišką grožį, reikia gyventi harmonijoje, kurią Jūs galite susikurti pati. Jau susiklostė taip, kad kai yra kalbama apie grožį, pirmiausia asociacijos kyla su moterimis. Kaip žinia, moterys labiau yra linkusios prikaustyti aplinkinių dėmesį savo grožiu. Apskritai moters grožis yra neatsiejama jos sveikatos dalis. Taigi, grožis – geros sveikatos rezultatas. Todėl natūralu, kad prie grožio išsaugojimo, kurį lemia gera sveikata, prisideda tokie faktoriai: mityba, kasdienis rėžimas, judėjimas, vanduo ir t.t. Būtinai reikia sekti savo kūno svorio pakitimus, gerai išsimiegoti, stengtis išvengti streso, jaudulio, nervinės įtampos. Juk nuo psichologinės sveikos būsenos priklauso ir išvaizda.

Visgi ilgaamžis grožis reikalauja daug triūso bei pastangų. Todėl ilgainiui, jei savimi nustosite rūpintis, išnyks ir visas Jūsų grožis. Gražiai išlikti padeda ir turtingas vidus. Visapusiškas grožis yra tikrai labai plati sąvoka. Todėl vien tik būti išoriškai gražia nepakanka, jei neduosite peno ir savo vidui. Tokiu atveju, Jūs tik atkreipsite aplinkinių dėmesį, bet nieko daugiau. Vidinis žavesys, geros manieros, pasitikėjimas savimi, protas – labai svarbūs.

Ilgiau grožį puoselėti bei išsaugoti padės kelios pagrindinės taisyklės:

1. Negalvokite apie blogus dalykus. Jūs neturite pasiduoti gyvenimo negandoms ir įvairiausiems gyvenimo sukrėtimams, kurių tikrai tenka patirti. Reikia visuomet įžvelgti pozityviąsias gyvenimo puses, kad ir kaip tai kartais gali būti sunku. Nepamirškite šypsotis – besišypsanti moteris visuomet atrodo jauniau bei žymiai patraukliau!

2. Rūpinkitės savo mityba. Negalima nei persivalgyti, nei badauti, nei tiesiog pasitenkinti tuo, ką davė pati motina gamta.

3. Pasistenkite atsikratyti žalingų įpročių, tiesiog pamirškite apie cigaretes, nepiktnaudžiaukite alkoholiu.

4. Stenkitės kuo dažniau būti gryname ore, pasivaikščioti po parką, bent savaitgaliais ištrūkite iš miesto, keliaukite ten, kur yra mažesnis užterštumas.

5. Skirkite laiko plaukiojimui, nes vanduo turi iš tikrųjų stebuklingų gydomųjų savybių. Jei negalite sau leisti plaukioti baseine, tuomet dažniau namie prauskitės po kontrastiniu dušu.

6. Daugiau vaikščiokite, judėkite. Pvz., jei turite pasirinkimą: važiuoti liftu ar lipti laiptais , geriau lipkite laiptais.

7. Tinkamai išsimiegokite. Jūs turite miegoti 8 valandas per parą. Prieš miegą nepamirškite išsivėdinti kambario, taip pailsėsite kur kas geriau. Be to, geriausia būtų, jeigu visuomet eitumėte miegoti ir keltumėtės tuo pačiu metu.

Žinoma, grožio patarimų yra begalė, bet kiekviena moteris turi išsirinkti tai, kas yra labiausiai priimtina jai. Bet, svarbu pabrėžti, kad visgi pačių pagrindinių taisyklių laikytis yra tiesiog būtina, jei norite būti graži.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.