Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Neturite ką mylėti? Mylėkite save!

2010-02-09

Artėjant Valentino dienai, visi dažniau pamąstome apie meilę. Žmogus, savo gyvenime dar nesutikęs antrosios pusės, dažniausiai nuvertina save ir pradedate galvoti : aš negražus, nevertas meilės, kas mane tokį, nevykėlį mylės..

Neturite ką mylėti? Mylėkite save!

Jokių blogų minčių! Artėjanti  meilės dienai  Jus ypatingai  turi paskatinti keisti mąstymą. Jūs esate unikalūs. Kiekvienas iš Jūsų. Tikrai turite begalę gerų savybių, kurių kiti Jums pavydi. Galbūt esate gera šeimininkė, galbūt esate labai protingas vyras, o galbūt Jūs tiesiog esate jautrus, pažeidžiamas, dėl to ir liekate nesuprastas? Jei, artėjant Valentino dienai, vis dažniau susimąstote apie tai, kad Jūsų niekas nemyli, ir kad Jūs ko gero nenusipelnėte meilės, nuoširdžiai Jums patariame keiskite mąstymą - įsimylėkite patys save. Kaip Jus gali mylėti kiti, jei Jūs nemylite patys savęs? Keistai skamba? Kaip tai padaryti? Keletas patarimų, kaip jaustis mylimam, ir pagaliau įsimylėti...pradžiai save.

1. Pirmiausiai suvokite, kad tikrai Jus kažkas myli: tėvai, seneliai, galbūt augintinis, o gal Jus slapta įsimylėjęs(-usi) kaimynas(-ė)? Kai jausite, kad esate mylimas, įsimylėti save bus lengviau.

2. Visada būkite apie save geros nuomonės. Mes esame per daug kuklūs. Mums  nejauku, kad esame gražūs, kad skaniai gaminame (juk visi galvos, kad tik prie puodų ir stovime), dažnai mes net negalime dėl savo pasiekimų pasidžiaugti, nes būsime palaikyti nekukliais. Be reikalo. Aukščiau galvą! Esate gražus(-i), nepakartojamas(-i), originalus(-i), ir įspūdingas(-i). Jei labai sunku tuo patikėti, užsirašykite ant popieriaus lapo frazes: aš gražus(-i), aš mylimas(-a). Tą frazę perskaitykite bent penkis kartus dienoje.

3. Lepinkite save! Visais įmanomais būdais:pirkite tik Jums labiausiai patinkančius drabužius, kosmetiką, avalynę, aksesuarus, bent kartą savaitėje apsilankykite grožio salone. Pasidarykite masažą. Lytėjimas gydo sielos žaizdas, ir kompensuoja meilės stygių.

4. Kuo dažniau būkite tarp žmonių. Pageidautina įsimylėjusių. Nesvarbu, kad neturite antrosios pusės. Buvimas mylinčių žmonių aplinkoje Jus užkrės meile. Nebe reikalo sakoma: atsargiai- plinta meilės virusas, galite užsikrėsti.

5. Atsikratykite nepilnavertiškumo komplekso. Jei nesugebate pats, užsirašykite konsultacijai pas psichologą.

6.Jei turite neigiamos meilės patirties  - Jus kažkas yra įskaudinę, negalvokite apie tai. Kuo greičiau išmeskite tai iš galvos. Atlaisvinkite vietą naujai meilei ir gražiems jausmams.

7.Nepavydėkite meilės kitiems. Kurkite naują, gražų, optimistinį savo gyvenimą. Tik save mylėdami  padėsite pamatus naujai meilei, ir sugebėsite įsileisti šį gražų jausmą į savo pasaulį. Mylėkite ir būsite mylimi. 

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.