Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Medaus diena

2011-02-22

Medus ne tik saldus, bet ir naudingas Jums. Štai keli įdomesni faktai apie medų:

Medaus diena

Puiki priemonė nuo pagirių.

Meduje gausu fruktozės, kuri padeda sumažinti alkoholio kiekį. Jeigu jaučiatės siaubingai po audringos nakties ir Jus kamuoja pagirios bei visiškas nenoras valgyti, tuomet pabandykite užsitepti šaukštą medaus ant skrudintos duonos. Taip padėsite savo organizmui produktyviau kovoti su pagiriomis. 

Gydo žaizdas.

Medus turi anti-bakterinių savybių, kurios puikiai tinka žaizdų gydymui. Todėl yra naudojamas gydant įbrėžimus, nudegimus ir įpjovimus. Norėdamos pasiekti rezultatą, medų ant žaizdų tepkite du kartus per dieną.

Lengvina kosulį.

Jei kamuoja sausas kosulys, kuris dirgina, nemaloniai kutena gerklę – Jums padės medus. Jis suskystina gleives ir gydo sudirgusią gerklės ertmę. Todėl patartina gerti arbatą ar pašildytą pieną su dviem arbatiniais šaukšteliais medaus. Tačiau toks gydymo metodas netinka vaikams, kurie yra jaunesni nei vienerių metų.

Puikus kūno šveitiklis.

Sumaišykite vieną šaukštą medaus, vieną cukraus ir vieną alyvuogių aliejaus. Šiuo mišiniu sukamaisiais judesiais ištepkite drėgną kūną ir nuplaukite. Ši procedūra minkština ir drėkina odą.

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Jolita  2011-02-23
labai mėgstu medų :)

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.