Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Himalajų druska jaunina organizmą

2012-02-04

„Rožinė“ druska tinka ne tik maistui ruošti, bet ir įvairioms ligoms gydyti. Himalajų kalnų papėdėse išgaunama druska laikoma švariausia ir sveikiausia pasaulyje. Dietologė Rūta Petereit neneigia gydomųjų druskos savybių, tačiau ją, kaip ir kitas druskas, skatina vartoti saikingai.

Himalajų druska susidarė prieš 400–500 milijonų metų išdžiūvus senosioms jūroms. Druskos klodai, nusėdę jūros dugne, milijonus metų buvo saugomi išsilydžiusių uolienų sluoksnio. Todėl šis mineralas neužterštas šiuolaikiniais teršalais.

„Druskos klodai glūdi labai giliai žemėje – maždaug 300–600 metrų gylyje. Tai visiškai natūrali, švari, neapdorota ir chemiškai nevalyta druska, todėl žmogaus organizmui ji yra kur kas naudingesnė nei įprastinė mūsų vartojama druska“, – teigė dietologė R.Petereit.

Natūraliai rausvo atspalvio Himalajų druska turi daugiau nei 80 visavertiškam organizmo funkcionavimui būtinų mineralų. Įprastinėje druskoje esama natrio chlorido, jodo ir vandens, o Himalajų druska turtinga kalio, kalcio, magnio, geležies, cinko, bario ir kitų žmogui labai reikalingų mineralų. Šioje druskoje, palyginus su kitomis, yra mažiau natrio.

 Ji reguliuoja kraujospūdį, cukraus kiekį kraujyje, teigiamai veikia virškinimo traktą, kvėpavimo sistemą, stiprina kraujagysles, širdį, raumenis ir kaulus.

„Himalajų druską rekomenduojama naudoti ne tik maistui ruošti. Ši druska taip pat gali būti naudojama sinusams skalauti, išsausėjusioms akims plauti, inhaliacijoms, valomosioms vonioms. Šiais atvejais ruošiamas 1 proc. druskos tirpalas – į 1 litrą vandens reikia įdėti 1 gramą druskos“, – aiškino R.Petereit.

Dietologė perspėjo, kad nors Himalajų druska teigiamai veikia žmogaus sveikatą, ją reikėtų vartoti saikingai. Šia druska rekomenduojama pakeisti įprastinę ruošiant įvairius patiekalus, tačiau per dieną jos suvartoti vis tiek patariama nedaug.

„Sveikas žmogus per dieną su maistu turėtų gauti ne daugiau nei 5 gramus druskos, o vyresnio amžiaus asmuo, sulaukęs 65-erių, taip pat turintis širdies, kraujospūdžio problemų, – vos 2–3 gramus“, – pabrėžė dietologė.

Keli patarimai, kaip tinkamai paruošti Himalajų druskos preparatus:

- Peršalus padės 1 proc. druskos tirpalo vonia. Į ją taip pat galite įpilti anksčiau užplikytų ramunėlių, liepžiedžių ir eterinių aliejų, pavyzdžiui, levandos, eukalipto.

- Skaudančią gerklę gydo druskos tirpalas. Stiklinėje vos šilto vandens ištirpinkite šaukštą Himalajų druskos ir skalaukite gerklę tris kartus per dieną.

- Slogą padeda įveikti nosies skalavimas druskos tirpalu. Į stiklinę drungno vandens įberkite šaukštelį Himalajų druskos ir gautą tirpalą į nosį lašinkite kas dvi valandas.

Almutė Blaževičiūtė

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Roshaan  2012-10-24
Sveiki!
Iš esmės mes esame gamintojai ir eksportuotojai Himalajų Valgomieji druskos, vonios druskos, Druskos aerozolinius inhaliatorius, ir druskos produktų, pavyzdžiui, lempos, plytelės, bloko, plytų ir daug daugiau.

Mes taip pat Halal maisto produktų eksportuotojai, Boksitų rūda, ryžių, ir mes galime pateikti jį dideliais kiekiais.

Druska plytelės, mes, kad toks didelis, kaip druskos plytelių matavimo (coliais) 16 "x12" X2 "ir 13" Apskritasis plytelių.

Valgomųjų druskų, Mes turime šiuos Valgomos druskas:
1. Crystal Druska
2. balti druskos
3. raudona Druskos
4. Šviesiai rausvos druskos

Mes taip pat atsiuntė keletą nuotraukų iš šių Valgomieji druskos.

Turime šių dydžių šiose druska, kurį jums gali būti susipažinę su:
• smulkumo (0.5mm)
• Mažas grūdų (1mm ~ 2mm)
• stambus malimas (2mm ~ 5mm)
• Papildomas šiurkščiavilnių (6mm ~ 8mm)
• Druskos Chucks (2cm ~ 4cm)

Jei kurie nors kiti dydžiai, taip pat galime suteikti.

Tikėdamiesi teigiamo replay, ir aš tikiuosi, reikiamam asmeniui, kad šis laiškas yra pristatomas į.

Dėkoju iš anksto,


Turite klausimų?

Susisiekite su mumis 24/7

Pagarbiai,
Roshaan Hussain,
Multi akmens druska Co
Svetainės URL: www.multirocksalt.com
Paštas: info@multirocksalt.com, multi.rocksalt @ gmail.com
Skype: multi.rocksalt
Mobilus telefonas: +92 300 490 5739

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.