Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Stilingos šukuosenų idėjos 2011 (foto)

2011-03-30

Šukuosena – labai svarbus įvaizdžio akcentas, kuris daro Jūsų išvaizdą dar patrauklesne. Todėl būkite unikali ir karts nuo karto plaukus susišukuokite nekasdieniškai. Siūlome Jums šį tą įmantresnio, kas padės prikaustyti aplinkinių dėmesį.

Puiki šukuosena, stilingi drabužiai, nepriekaištingas makiažas gali radikaliai pakeisti Jūsų išvaizdą. Taigi, kokias šukuosenas stilistai siūlo rinktis 2011 metais?

Vintažinės šukuosenos grįžta, todėl rekomenduojama 2011 metais prisiminti 70-uosius bei tų metų šukuosenų mados tendencijas, kurias įkvėpė mados pramonės audra. Ypač populiarios yra avilio formos šukuosenos, taip pat patartina nebijoti aukštų iškylių formų, jei turite pakankamai ilgus plaukus. Stilingai atrodo ir audros tipo – paveltų plaukų įvaizdis. Su tokiomis šukuosenomis atrodysite drąsios ir ryžtingos. Taigi, esant tinkamai progai nebijokite paeksperimentuoti.

Gundančiai ir seksualiai atrodo masyvūs kuodai, aukštai sukelti plaukai, kurie neuždengia Jūsų veido, o kaip tik atskleidžia Jūsų bruožus. Tiek garbanėms, tiek tiesių plaukų savininkėms toks plaukų modeliavimas puikiai tinka.

Pastarasis plaukų sušukavimo variantas Jums padės jaustis ir atrodyti ne tik seksualia bei gundančia, tačiau ir elegantiška, kadangi su taip atrodančiais plaukais galite dalyvauti ir vakarėlyje, ir tiesiog būti išsiskirianti kiekvieną dieną. Todėl skatiname 2011 metais išbandyti tai, ko galbūt dar neteko!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Auksė  2011-03-30
oj, kaip man patinka straipsniai su sukuosenomis, nors paciai ir sunku kazka imantraus pasidaryti, bet bent jau pasisemiu kokiu naudingu ideju :)

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.