Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Priauginti plaukai. Madinga ir gražu?

2010-08-05

Priauginami plaukai. Iš kur jie?Pirmi priauginti plaukai atsirado Afrikoje, kai gražuolės afrikietės panoro atitikti to laikmečio idealams. Jos į savas kasas įpindavo dirbtinas sruogas. Tuomet jų niekas nemokė ir jos tai darė savarankiškai..

Priauginti plaukai. Madinga ir gražu?

Kadaise, pagrindinė moters puošmena buvo ilgi, tankūs plaukai. Jos plaukus pindavo į storas kasas ir didžiavosi savo turtu. Vėliau tapo madingais trumpi plaukai, trumpas kirpimas.
 
Dabar ilgi plaukai vėl tampa madingais ir gražuolės trokšta tapti tokios prabangos savininkėmis. Tačiau dabar, šiuolaikiniame pasaulyje, nėra laiko ir jėgų užsiauginti ilgus plaukus ir tinkamai juos prižiūrėti. Daugelis turi netgi problemų su sveikata, o tai turi įtakos plaukams.
 
Todėl paprasčiau – nueiti į grožio saloną ir prisiauginti plaukus.

Ši paslauga atsirado nelabai seniai ir jis vis dar tobulinama.
 
Priauginami plaukai. Iš kur jie?

Pirmi priauginti plaukai atsirado Afrikoje, kai gražuolės afrikietės panoro atitikti to laikmečio idealams. Jos į savas kasas įpindavo dirbtinas sruogas. Tuomet jų niekas nemokė ir jos tai darė savarankiškai.

Laikui bėgant, apie tokią naujovę sužinojo europiečiai ir nusprendė tuo pasipelnyti. Jie atrado naujus priauginimo būdus ir pradėjo naudoti įvairias medžiagas, kad priauginti plaukai atrodytų natūraliau. Dar jie į kasytes įpindavo kitokių medžiagų, kad atrodytų puošniau. Tokiu būdu jau europietiškus
priaugintus plaukus buvo galima plauti, šukuoti bei daryti iš jų įvairias šukuosenas.
 
Procedūros eiga

Pati procedūra atliekama specialiu aparatu, kurio pagalba natūralių plaukų sruogos priklijuojamos prie savų plaukų, o po to priklijuojami.

Šiuo metu ši procedūra yra populiarumo viršūnėje. Su jos pagalba galima kurti įvairiausias šukuosenas bei įvairias galimas kasytes (afrikietiškas ar prancūziškas). Merginos nori atrodyti madingai bei seksualiai su plaukų kirpčiukais.
Visi dirbtinumo priešininkai nesupranta kam visa tai daroma, jei galima turėti natūralius plaukus. Jiems galime išaiškinti šios procedūros darymo priežastis ir tikslus.

Vienos, tiesiog, nori turėti gražius ir išpuoselėtus plaukus greitai, kitos, tiesiog, vaikosi mados, bet yra ir tokios, kurios galbūt norėtis atsiauginti ilgus plaukus, tačiau dėl įvairių priežasčių to padaryti negali. Pavyzdžiui, dėl kažkokių nemalonumų dalis plaukų išslinko arba iškrito (po nevykusio plaukų dažymo), gal plaukai, tiesiog, labai reti ir, būdami ilgi, negražiai atrodo. Tokiais atvejais geriau plaukus prisiauginti nei nešioti peruką.

Taigi, plaukų priauginimas – tai ne tik duoklė madai, bet ir galimybė gerai atrodyti tiems, kuriems to gamtos neduota.

www.eli.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.