Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Plaukų priauginimas mikro žiedeliais ( Micro-rings technologija)

2009-02-08

Plaukų priauginimas mikro žiedeliais Šis plaukų priauginimo metodas pradėtas 1992m Japonijoje. Po poros metų jo atsisakė daugelis grožio salonų, nes žiedeliai buvo gaminami iš medžiagos, kuri visai netiko plaukui. Tai įtakodavo plauko pažeidimą ir neretais atvejais išslinkimą. Šiandien ši technologija stipriai pažengė į priekį, žiedelių gamybai naudojamos kitos medžiagos, kurios apsaugo plaukus.

Šis plaukų priauginimo metodas pradėtas 1992m Japonijoje. Po poros metų jo atsisakė daugelis grožio salonų, nes žiedeliai buvo gaminami iš  medžiagos, kuri visai netiko plaukui. Tai įtakodavo plauko pažeidimą ir neretais atvejais išslinkimą. Šiandien ši technologija stipriai pažengė į priekį, žiedelių gamybai naudojamos kitos medžiagos, kurios apsaugo plaukus.

Mikro žiedeliai – yra sulietuvintas pavadinimas. Originalia kalba - „Micro-rings“.
Šiuo metu yra gaminamos ir naudojamos šios žiedelių rūšys: aliuminiai, aliuminiai su įsriegimu viduje, aliuminiai su silikonu viduje, taip pat variniai, tiesus variniai su silikonu viduje bei variniai su aštresniais galais ir silikonu viduje. Kitokie žiedeliai negaminami.Kaip matote pasirinkimas nemažas. Taigi, plačiau apie kiekvienus.

ALIUMINIAI. Vieni iš pirmųjų atsiradę žiedeliai. Kaip ir visi žiedeliai yra saugiausia naudojant plaukų priauginimui. Yra aliuminiai su tiesiu viduriu ir su įsriegtu viduriu.Įsriegtu viduriuku yra galbūt šiek tiek geresni, nes geriau sukimba su pačiu plauku nei žiedeliai su tiesiu viduriu. Aliuminiai žiedeliai gali būti mažiukai, kurie yra storesni, ir ilgesni bet daug plonesni. Visai tokie pat  kaip ir variniai, todėl atskirti juos gali tik išmananti akis.
 


VARINIAI. Šie žiedeliai atsirado vėliau nei aliuminiai.Plaukų apsaugojimo laipsnis priklauso nuo to iš kokio konkrečiai vario pagaminti žiedeliai. Žiedeliai, kurie gaminami iš gryno vario nustatyta, kad labai  kenkia plaukui, jis oksiduojasi, dažnai žaliuoja (tai gerai matos šviesiaplaukėms), nukerta plauką, ko pasekoje gali visai pažeisti plauką. Atpažinti galima tik apžiūrėjus žiedelio viduriuką, jei jis rausvos vario spalvos- tai žiedelis pagamintas iš gryno vario.  Kad išvengti tokių problemų, gamintojai dabar  varį maišo su kitokiom medžiagomis, taigi tokie žiedeliai visai nežeidžia plauko.Atpažinti galima taip pat apžiūrėjus viduriuką, jis dažniausiai būna arba nudažytas tokia pat spalva kaip žiedeliais arba būna pilkšvokos  spalvos.
 


SILIKONU ĮLIETI ŽIEDELIAI. Šie žiedeliai yra šiuo metu naujausi bei labiausiai apsaugantys plaukus. Jie žymiai geresni dėl 2 pagrindinių ir svarbiausių priežasčių:
• Nėra jokios žalos plaukams, nes kai kurie mikro žiedeliai gali nukirsti plauką, jei jis yra silpnas ir per stipriai užspausta, o silikoninė guma esanti žiedelyje yra minkšta, švelni  ir gali puikiai apsaugoti plaukus.
• Išsprendžiama svarbi priauginimo visai mikro žiedeliais problema, sruogelių slinkimas. Priaugintos sruogos mikro žiedeliais neretai paslenka arba visai išslenka, žinoma nedidelis kiekis (tai labai priklauso ir nuo plaukų priežiūros),tačiau silikonu įlieti žiedeliai labai sumažina šią problemą.
Tiek aliuminiai tiek variniai žiedeliai ( ir maži- storesni, ir ilgesni-ploni) yra gaminami su silikono įliejimu.
 

Plaukų priauginimas mikro žiedeliais (micro-rings technologija) yra geras ir tuo, kad priauginimas yra gana paprastas (žiedelis į kurį įkišta specialiai paruošta sruoga užspaudžiamas replutėmis), taigi plaukai neveikiami nei jokiu karščiu,nei jokia chemija. Patyręs meistras plaukus priaugina per +- 1 valandą. Nuėmimas taip pat labai paprastas ir greitas. Plaukus priaugintus mikro žiedeliais galima išnešioti ir 6 mėn.ir daugiau (tai labiausiai priklauso kaip yra prižiūrimi plaukai). Tačiau rekomenduojama apsilankyti pas kirpėją galimai korekcijai po 8 sav. Sruogelės tada dažniausiai nuimamos ir pakeliamos vėl prie šaknų. Korekcija reikalinga tam kad būtų labiausiai sumažintas plaukų vėlimasis tarp šaknies ir žiedelio.

Straipsnį parengė Jolanta Filipova
Dėl plaukų priauginimo kreipkitės tel.: 8 602 42309
www.plaukai.ten.lt

Dalintis:

Komentarai (6)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Pastebejimas.  2013-11-06
Pasikeite sio straipsnio autores puslapis, dabar jis yra www.plaukuciai.lt
* Reda  2013-07-13
Ziedeliais priauginimo budas pats geriausias is visu , kokie yra zinomi!
* eva  2013-01-28
merginos ka manot apie tokius plaukus? radau cia pirkti, atrodo kad visai gera kaina http://tinyurl.com/bkkd3kk
* laura  2011-07-03
laba diena kur galeciau isigyti siu aliiumininiu miro ziedeliu? kiselioval@yahoo.com
* panelei  2011-04-24
miela panele, kiek kainavo tau plauku priauginimas ?
* Panele  2011-04-20
Esu prisiauginu plaukus siuo budu ne viena karta. Galiu drasiai teigti kad tai vienas geriausiu ir man patikusiu plauku priauginimo budu, kuriu bemaz isbandzius esu visus populiariausius. Svarbiausia nezalojami plaukai, ir uzdejimo bei nuemimo procedura gana paprasta.. :)

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.