Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kaip atsiauginti plaukus

2012-06-14

Tikrai nebloga idėja atsiauginti plaukus! Tačiau kaip tai padaryti greičiau? Paslapčių tikrai nėra daug, tačiau pagrindines reiktų žinoti. Beje, jos bus naudingos ir toms, kurios nesiruošia atauginti plaukų.

Kaip atsiauginti plaukus

Kirptis. Vis dar yra ginčijamasi, ar reikia kirpti plaukus, kai norima atauginti. Reguliaraus kirpimo šalininkų logika paprasta: sveikas plaukas auga greičiau, o skilinėjantys galiukai lėtina augimą. Tačiau yra ir tokio kirpimo priešininkai, kurie teigia, jog augimui nėra reikšmės, ar plaukai yra kerpami reguliariai. Taigi, reikia išlikti prie „auksinio viduriuko“. Jei turite kažkokį stebuklingą būdą išlaikyti sveikus galiukus, tuomet, žinoma, kad kirpimo jums nereikia. Svarbiausiai atsiminkite – skilinėjantys galiukai ilgai neauga, o dažniausiai plaukai sustoja augti ties tuo ilgiu. Kaip alternatyva reguliariam kirpimui galima pasiūlyti intensyvią plaukų galiukų priežiūrą įvairių kaukių ir balzamo pagalba, o taip pat kirpimą karštomis žirklėmis.

Karštas aliejus. Galvos masažas su karštu aliejumi padeda plaukams išlaikyti sveikatą, o taip pat atpalaiduoja galvos odą, aktyvuoja jos kraujotaką. Tai tikrai turi įtakos plaukų augimo intensyvumui. Procedūrą rekomenduojama atlikti ne dažniau nei kartą per savaitę.

Kiaušinio baltymas. Ši kaukė-masažas labai paprasta naminė priemonė, skirta plaukų augimui. Svogūnas ir kitos liaudies priemonės, sutikite, nelabai tinka aktyvioms ir dirbančioms merginoms. Taigi, kaukei reikės trijų kiaušinių baltymų, kuriuos reikia nestipriai suplakti. Gauta mase masažuoti galvos odą ir palikti 5-10 minučių. Baltymai maitins plaukų šaknis, o pats plaukas taps stipresnis, storesnis ir greičiau augs. Jokiais būdais neplaukite karštu vandeniu! Nes kitaip baltymai išvirs.

Gerkite vandenį. Nepamirškite, kad tai yra grožio ir sveikatos pagrindas. Plaukai tikrai augs greičiau, jei bus sudrėkinti. Tačiau plaukai iš organizmo gauna drėgmės patys paskutiniai, kai jau visi organai yra pasitenkinę. Taigi, negerdamos vandens, visų pirma jūs nualinate odą ir plaukus, kadangi jie maitinasi patys paskutiniai. Nepamirškite apie vandenį niekada!

Teisingas džiovinimas. Kartais tam, kad suaktyvintumėte plaukų augimą, užtenka kažko nedaryti, o ne imtis sudėtingų receptūrų. Vienas iš tokių veiksmų – karštas džiovinimas. Sumažinkite šį užsiėmimą iki minimumo. Net jei ir išplovėte plaukus ryte, o be džiovintuvo negalite apsieiti, išdžiovinkite plaukus pačiu paskutiniu momentu. Tegul jie kiek įmanoma ilgiau džiūsta natūraliu būdu. O jums tik pakaks šiek tiek padžiovinti ir suformuoti šukuoseną.

Baltymai mityboje. Baltyminiai patiekalai padeda ne tik plaukams, o dietologai vis labiau vertina baltymines dietas kaip geriausiai normalizuojančias svorį. Todėl mitybos racione būtinai turi atsirasti: raudona mėsa, vištiena, žuvis, riešutai, pieno produktai ir kiaušiniai. Tuomet jūs gausite pakankamai baltymų ir jo užteks tiek visam organizmui, tiek ir plaukams.

Vitaminas B. Šie vitaminai yra nepamainomi auginant plaukus. Patikėkite, jo tikrai gausu įvairiose priemonėse skirtose plaukams. Vitaminas B neleidžia plaukams išdžiūti ir lūžinėti, nes būtent tai ir silpnina augimą. Šio vitamino gausu bananuose ir paprikose.

Atsisakykite šampūno. Skamba keistai, tiesa? Tačiau tai veikia. Tikrai bus sunku prie to priprasti, kad ant plaukų nėra purios putos. Tačiau pojūtis – puikus. Plaukite plaukus kondicionieriais, ypač tai rekomenduotina, jei turite sausą galvos odą, silpnus plaukus ar plaukų augimo problemas. Žinoma, rinkitės kuo natūralius kondicionierius, kuriuose kuo mažiau agresyvių chemikalų.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (4)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* ?  2014-03-04
o gal turit patarimu nes as neseniai nusikirpau plaukus trumpai ir labai gailiuosi kad taip padariau gal zinot kokiu patarimu kuris butu ilgalaikis ir butu galima greiciau juos atsiaugint nes paskaiciau ka cia raso tai atsiprasau bet tikrai nesamones :D
* o jei?  2012-10-09
o ka jei pvz mano galvos oda riebi? kondicionieriumi plauti galva geiau ne nebandysiu....
* vita  2012-10-02
del plauku kirpimo...plauku galiukai isvis neauga, auga plaukas nuo saknu. jeigu plaukas nesveikas, galiukai skilinejantys, reiskia kad jie isauseje, todel paprasciausiai nutrupa ir lieka ispudis, kad plaukai neauga. ir dar, suskilinejusiu galiuku jau nebepagydysi, ypac kai norima atsiauginti plaukus, galiukus lieka tik nukirpti ir tada, tiesiog pradeti labai rupintis savo plaukais
* ?  2012-06-21
Kaip isplauti galva kondicionieriumi?

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.