Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Balmain plaukų priauginimo technologija naudojant “DoubleHair”

2006-12-14

Balmain plaukų priauginimo technologija Prancūzų kompanija “Bolmain” egzistuoja jau 35 metus. Ji siūlo priauginamų plaukų produktą pavadintą “DoubleHair” (dvigubi plaukai).

Prancūzų kompanija “Bolmain” egzistuoja jau 35 metus. Ji siūlo priauginamų plaukų produktą pavadintą “DoubleHair” (dvigubi plaukai). “Doublehair” yra 9 cm pločio, 40 cm. ilgio natūralių žmogaus plaukų dvigubas tresas. Tiksliau tai du plaukų tresai, kurie yra lygiagrečiai sujungti tam tikrais intervalais. Dvigubi plaukai tvirtinami vos keliomis kliento plaukų sruogelėmis.
Prisiauginus tokiu būdu plaukus, pas kirpėją reikės lankytis kas 2 mėnesius(kai paauga plaukai ir tresas būna jau ne prie šaknų), kad patvarkytų sujungimą.

                                      Procesas:

 

Nuotraukose parodyta kuriose zonose bus tvirtinami dvigubi plaukai.
Tuomet atlenkiami ir segtukais pritvirtinami dvigubi plaukai taip, kad jų sujungimo siūlė sutaptų su skyrimu. Tresas kol kas yra su plastmasine plokštele, kad būtų lengviau prisegti plaukus.
Vašeliu ištraukiamos dvi sruogelės: viena iš vieno tresų sujungimų tarpelio, kita iš kito. Tada uždedamas laikinas žiedelis, kad sruogelės nepabėgtų, kol bus šildoma keratino kapsulytė.
Aparatėliu sušildoma keratino kapsulė ir ja suklijuojama iš dvejų kliento sruogelių paruošta viena sruogelė. Tokios suklijuotos sruogelės ir prilaiko dvigubus plaukus.
Kai visos sruogeles reikiamose vietose jau suklijuotos – viršutinis plaukų tresas nuleidžiamas, o plastmasė nuimama.
Pastaba: norint gauti rezultatą kaip parodyta paskutinėje nuotraukoje, reikia panaudoti 10 dvigubų plaukų tresų.


            Paruošė kirpėja J. Ivanauskaitė

 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.