Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

2011 m. vasaros madingos šukuosenos (foto)

2011-06-02

Kokios plaukų sušukavimo tendencijos bus itin madingos šią vasarą, turėtų būti tikrai smalsu. Taigi, trumpai galime supažindinti su esminėmis 2011 m. vasaros plaukų sušukavimo tendencijos.

Iš karto galima paminėti, kad bus madingas lengvas plaukų kritimas. Todėl galite rinktis įvairiausius iškarpymus, palikdamos vienoje pusėje ilgesnius, o kitoje – trumpesnius plaukus. Pats plaukų ilgis, be abejo, turi būti toks, koks Jums patinka ir tinka.

Šią vasarą labai madingas bus kare kirpimas, kuris jau seniai tapo klasika. Taip sušukuoti ir apkirpti plaukai visuomet atrodo dailiai bei suteikia Jūsų išvaizdai elegancijos. Kare tik dar labiau pabrėžia Jūsų moterišką grožį.

Šiltasis metų laikų sezonas taip pat bus dar gražesnis, jei nepamiršite aksesuarų plaukams. Papuoškite savo plaukus segtukais su gėlėmis bei nepamirškite, kad plaukus galima nešioti ne tik paprastai krentančius. Pasidarykite šukuoseną, susipinkite kasytę, susisekite kuodelį, o gal visai kardinaliai pasikeiskite savo plaukų sušukavimą.

Kaip bebūtų, svarbiausia, kad šukuosena Jums tiktų ir patiktų!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.