Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Vonelės kojų grožiui

2010-01-31

Kojos, ko gero, labiausiai nusipelno būti puoselėjamos. Jos kiekvieną dieną Jus nešioja, iškenčia Jūsų aukštakulnius batus, ir kitą patogią, bei nepatogią avalynę. Tam, kad palepintumėte per dieną pavargusias kojas, pasinaudokite mūsų patarimais...

Vonelės kojų grožiui

Kojos, ko gero, labiausiai nusipelno būti puoselėjamos. Jos kiekvieną dieną Jus nešioja, iškenčia Jūsų aukštakulnius batus, ir kitą patogią, bei nepatogią avalynę. Tam, kad palepintumėte per dieną pavargusias kojas, pasinaudokite mūsų patarimais. Keletą kartų savaitėje, vakarais, pasidarykite kojų voneles.

  • Prieš įpilant skirtingų žolių ekstraktus, įberkite į vonelę su šiltu vandeniu saują nenugludintų akmenėlių. Tiks ir nugludinti, tik efektas bus švelnesnis. Jei neturite akmenėlių namuose, įberkite saują stambių pupų. Taip pėdas palepinsite geru masažu.
  • Ramunėlių vonelė – viena iš universaliausių vonelių, tinkanti ir sausoms, ir prakaituojančioms kojoms. Užplikykite saują ramunėlių žiedų, ir palaikę penkiolika minučių, supilkite į vonelę. Kojas pamerkę palaikykite apie dvidešimt minučių.
  • Druskos vonelė puikiai tiks suskirdusioms pėdoms, suskilinėjusiems užkulniams gydyti. Saują druskos supilkite į šiltą vandenį, ir kojas palaikykite apie pusvalandį. Druskos vonelė labai gerai sušildo sušalusias kojas. Tai puiki peršalimo profilaktika. Beje ši vonelė veiksmingai atgaivina pavargusias kojas, nuima įtampą.
  • Juodosios arbatos vonelė, kuri pasižymi gausiu taninų kiekiu, puikiai tiks gausiai prakaituojančioms kojoms. Du pakelius arbatos užplikykite, ir po dešimties minučių supilkite į vonelę. Kojas mirkykite apie penkiolika minučių.
  • Acto vonelė tiks ne taip gausiai prakaituojančioms, negerą kvapą turinčioms kojoms. Šaukštą acto supilkite į vonelę, kojas palaikykite apie dvidešimt minučių.
  • Jei esate labai pavargę, sudirgę, Jus nuramins melisų arba levandų vonelė. Penkiolika gramų žolių užplikykite, palaikykite penkiolika minučių, kad pritrauktų, ir supilkite į vonelę. Kojas mirkykite apie pusvalandį.
  • Po visų vonelių kojas kruopščiai nusausinkite, ir apsiaukite šiltomis kojinėmis. Geriau vilnonėmis. Ypatingai tinka grubesnių, neapdirbtų siūlų vilna. Tokios kojinės ne tik šildo, bet ir stimuliuoja, masažuoja pėdose esančius taškus.Gero Jums laiko. 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.