Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Veido raukšlės. Kaip jų išvengti?

2010-02-22

Yra daugybė veiksnių, įtakojančių raukšlių atsiradimą. Vienas iš jų - mūsų amžius. Kuo žmogus darosi vyresnis, tuo jo veide išryškėja daugiau raukšlių. Kita priežastis - žalingi įpročiai (rūkymas, alkoholio vartojimas), naktiniai vakarėliai, vidaus organų ligos, odos priežiūros stoka...

Veido raukšlės. Kaip jų išvengti?

Specialistai veido raukšles skirsto į: mimikos, ir senatvės raukšles. Jei esate įpratę labai išraiškingai reikšti savo mintis, mimikos raukšlių neišvengsite. Žinoma, jei jos pasirodo ankstyvoje jaunystėje, tam tikrais atpalaidavimo pratimais, bei savikontrole, galite raukšlių atsiradimą pristabdyti. Senatvės raukšlės, deja, nori nenori, metams bėgant įsirėžia veide. Raukšlės atsiranda dėl to, kad senstant pablogėja kraujo apytaka, sunyksta elastinės, odos stangrumą palaikančios skaidulos, suplonėja poodinis sluoksnis, sumažėja audiniuose skysčių, riebalų. Oda pasidaro plona, sausa, gelsvo atspalvio. Oda senti, raukšlėtis pradeda jau nuo 25 metų. Paprastai iki 30 - ties išryškėja smakro ir apatinių vokų raukšlės. O vėliau, senstant raukšlių tik daugėja. Žinoma, dabar yra daug įvairių kremų, pristabdančių raukšlių atsiradimą, arba, be chirurgo įsikišimo, naikinančių mažas raukšleles.  Tačiau, norėdamos kiek įmanoma ilgiau išvengti raukšlių, pirmiausia išmokite tinkamai prižiūrėti veido odą:

1. Pirmiausia turite išmokti nereikšti savo emocijų grimasomis. Pasistenkite neraukyti kaktos, neprimerkite akių, mažiau neigiamų emocijų! Kadangi mimikos raumenis mes galime valdyti patys, atprasti taip reikšti emocijas nebus sunku. Įsitikinti, kokią žalą daro mūsų  įvairios mimikos, galite taip: atsisėskite prieš veidrodį, ir pastudijuokite savo veido išraišką, pažiūrėkite kaip atrodote kai pykstate, kai juokiatės, ar verkšlenate.

2. Kai sėdite prie stalo, sėdėkite tiesia nugara, pakelta galva. Neremkite delnais arba kumščiais smakro, ar žando.

3. Nerūkykite. Mažiau vartokite alkoholio.

4. Saugokite akis nuo saulės. Kai žiūrite prisimerkusi, paakiuose pagilinate raukšles. Kai saulėtos dienos, būtinai nešiokite akinius nuo saulės. Žiemą taip pat.

5. Gerai išsimiegokite. Miegokite tamsiame kambaryje, išsijungę bet kokį apšvietimą.

6. Prižiūrėkite savo sveikatą: atsikratykite antsvorio, jei jo turite, reguliariai lankykitės pas medikus.

7. Raskite laiko atsipalaidavimui, meditacijai. Kuo daugiau per dieną susikaupia rūpesčių, tuo greičiau sensta oda. Nuovargio raukšlės, pailsėjus, dažniausia sumažėja.

8. Vartokite vitaminus, ar maisto papildus, skirtus odos problemoms spręsti.

9. Kad ir kaip keistai Jums tai skambėtų, patariame Jums gerai išsiverkti. Ašaros atpalaiduoja veido raumenis, ir po gero verkimo "seanso" Jūsų oda atrodys švytinti, ir lygi.

10. Laikykitės dienos režimo. Įpraskite tuo pačiu metu eiti gulti, tuo pačiu metu keltis. Kuo daugiau būkite gryname ore, sportuokite, sveikai maitinkitės.

11. Jeigu atsiradusių raukšlių problemų negalite išspręsti patys, kreipkitės į kosmetologus, ar chirurgijos specialistus. Tik nebandykite iš karto visko, ką Jums pasiūlys kosmetologė. Kol išbandysite visus gautus mėginukus,  oda gali iš vis "pasimesti", kas jai tinka, o kas ne. Vieną savaitę išbandykite vieną kremą, kitą kremą- sekančią savaitę. Būkite gražios. 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.