Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Turėkite gražius antakius!

2011-03-06

Gražūs antakiai yra puikus veido akcentas, tačiau netinkamai parinkta jų forma ar spalva, gali viską sugadinti. Norint šių suklydimų išvengti, siūlome atkreipti dėmesį į kelis patarimus.

Turėkite gražius antakius!

Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų – pernelyg nupešioti antakiai, kurie atrodo lyg siūlai. Patikėkite, čia nėra jokio grožip! Jau geriau palikite storesnius antakius, kurie tik paryškins Jūsų veido bruožus. Taip pat antakius patartina pešioti pas specialistą, kuris parinks tinkamą antakių formą Jūsų veidui. 

Nepešiokite antakių dažnai, nes tai kenkia odai, ypač, jei esate virš 30metų. Rekomenduotina šią procedūrą atlikti kartą į savaitę arba apskritai kartą į dvi savaites, kai ataugę plaukeliai jau būna šiek tiek ilgesni.

Norėdama pasiryškinti antakius, naudokite vienu ar dviem atspalviais šviesesnį antakių pieštuką nei Jūsų plaukų spalva. Todėl nepersistenkite su pernelyg tamsiomis spalvomis. Gražiausia, kai antakių spalva yra panaši į plaukų spalvą.

Pernelyg trumpi antakių plaukeliai – dar viena klaida. Jei Jūsų antakių plaukai yra vešlūs ir pakankamai ilgi, neskubėkite trumpinti ir karpyti jų, taip galite pakenkti pačiai antakių formai. Todėl naudokite antakių šepetėlį, kuriuo rūpestingai pakelkite antakių plaukelius ir nukirpkite per ilgus. Svarbu paminėti ir tai, kad vidinė Jūsų antakių dalis turi būti storesnė už išorinę antakių dalį.

Visuomet palaikykite tinkamą antakių ilgį. Jūsų antakiai neturi prasidėti ar baigtis ties akies viduriu ir panašiai. Todėl geriau visuomet palikti ilgesnės formos antakius, kuri turi baigtis maždaug  lygiagrečiai ties Jūsų akių kampučiais.

Taigi, tikimės, kad šie patarimai padės Jums turėti gražius antakius, kurie tik puoš Jūsų veidą!

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (3)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Rejuvi E antakių plaukelių stiprintojas  2013-04-08
Sveiki, blizgantys ir tvirti antakių plaukai Maitina ir stimuliuoja antakių plaukų šaknis, produktas praturtintas medžiagomis, nuo kurių antakių plaukai tampa storesnis, labiau blizgantys. Aprašymas Rejuville Eyebrow Revitalizer suderinta vitaminų ir maistinių medžiagų formulė, skatina antakių plaukų augimą ir stiprumą natūraliu būdu. Jūs nustebsite, kai pamatysite rezultatą po dviejų savaičių. Ypač vasarą reikia rūpintis antakiais dėl neigiamo ultravioletinių saulės spindulių poveikio. Produktą dažnai naudoja žmonės, kurie antakius ryškina pieštuku arba dažo, bei turi problemų, susijusių su antakių plaukelių augimu.

vitaminų ir vaistažolių ekstraktas
maitina ir stimuliuoja plaukelių šaknis
antakiai tampa storesni ir blizgantys
natūralūs ingredientai

Naudojimas: Produktą tepti ant antakių nakčiai. Gali atsirasti paraudimas ar niežulys antakių zonoje. Po kelių dienų nemalonūs pojūčiai dings, oda nurims. Po kelių savaičių antakiai taps storesnis ir blizgantys.

Kiekis (9 ml.)

www.rejuvi.lt
* Rasa  2013-03-31
Ar yra įmanoma kaip nors patankinti antakius, gal yra kokios priemonės plaukelių augimui?
* Jurate  2011-03-08
Antakiai neturi baigtis lygiagreciai su akiu kampuciais,tada jie tikrai bus per trumpi.Siaip antakio idealus ilgis matuojamas istrizainiu pagalba,nuo nosies snerves( laikydamos ilga piestuka vertikaliai nuo nosies snerves link kaktos,rasite antakio tinkamiausia pradzia ,o pridejusios piestuka taip,kad jis jungtu snerve ir akies isorini kamputi smilkinio link,nustatysite vieta,kur antakis turetu baigtis)....P.S.:kad antakiu plaukeliai butu stipresni ,ar norint greiciau atauginti po nevykusios korekcijos,labai rekomenduoju tepti ricinos aliejuku!

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.