Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Sausos odos spuogų gydymas

2011-08-20

Kaip žinia, spuogai gali atsirasti ir „papuošti“ bet kokio tipo odą, sausa oda taip pat ne išimtis. Daugeliui šis paradoksas gali pasirodyti iš tikrųjų keistas, kadangi dažniausiai yra manoma, kad spuogai dažniau kamuoja pernelyg riebią odą.

Ant sausos odos spuogai gali atsirasti, kai ši būna per sausa. Tikriausiai jau yra žinoma, jog tipiškas spuogų gydymas džiovina odą, todėl natūralu, kad toks gydymas negali būti taikomas odai, kuri ir taip yra sausa. Tačiau nerimauti neverta, nes yra kelios puikios išeitys, kurios padės atsikratyti spuogų jei Jūsų oda sausa.

Odos valymas

Sausa oda gali būti itin jautri muilams ir valikliams. Tačiau galima sausą odą valyti ricinos ar alyvuogių aliejumi. Šie padės išvalyti odą ir išvengti spuogų. Jūs galite pasiruošti puikų valiklį ir pati. Jums reikės: ¼ arbatinio šaukštelio ricinos aliejaus ir ½ arbatinio šaukštelio alyvuogių aliejaus. Šį mišinuką tepkite masažuodama odą apie 2 – 3 minutes. Tuomet pamirkykite švarų skudurėlį šiltame, o po to ir karštame vandenyje bei išgręžkite jį. Padėkite audinį ant veido ir šiek tiek palaikykite, kol atsivers poros. Vėliau skudurėliu nuvalykite užsilikusį aliejų nuo odos.

Arbatmedžio aliejus

Arbatmedžio aliejus taip pat yra puiki alternatyva sausos odos spuogų gydymui. Jis nedirgina ir nesausina odos. Galima įsigyti kremą su arbatmedžio aliejumi, taip pat jį galima naudoti  ir neskiestą. 

Odos drėkinimas

Sausai odai yra reikalingas kasdienis odos drėkinimas. Puikiai tiks ir drėkinamieji kremai, kuriuose yra aliejų. Tačiau, svarbu pabrėžti, kad jei odos valymui naudojate arbatmedžio aliejų, tuomet geriausia būtų rinktis kremą, kuriame nebūtų įvairiausių aliejų. Kremą reikėtų tepti ant odos švelniai masažuojant, kol jis visiškai įsigers.

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.