Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Ruduo - palankiausias metas atgaivinti odą

2011-10-23

Kadangi didžioji dalis mūsų redakcijos yra moterys, nesunku buvo išsiaiškinti, kokios veido odos problemos mus ima kamuoti prasidėjus rudeniui. Taigi jas įvardijusios, ėmėmės ieškoti būdų, kaip tas problemas įveikti.

Spuogai

Priežastys

Labai dažnai baigiantis vasarai ar prasidėjus rudeniui ant odos “pirdygsta” spuogelių. Jų atsiradimo priežastys - labai įvairios. Pirmiausia, klimato pasikeitimas. Po vasaros mūsų oda būna išvarginta kaitros, dulkių. Užsikimšus poroms susiformuoja inkštirai. Ant kaktos ir smilkinių atsiradę balti spuogeliai gali byloti apie disbakteriozę. Jei jus kamuoja skausmingi raudonieji spuogai ant smakro, tai gali liudyti apie hormonų pusiausvyros pakitimus.

Ką daryti

Namuose: pirmiausia - neliesti ir nespaudyti spuogų. Kelis kartus per dieną veidą reikia valyti jūsų odos tipui tinkančiu pieneliu arba toniku, kurių sudėtyje yra vaisių rūgšties. Rudenį dažnai odos pH yra padidėjusi, o būtent vaisių rūgštis sudaro nepalankią terpę bakterijoms daugintis, sutraukia poras, mažina riebalų išsiskyrimą. Taip pat galite įsigyti veido kaukių su baltuoju moliu. Atkreipkite dėmesį ir į veido prausiklį - jo pH turi būti 5,5. Jeigu ant pakuotės jis nenurodytas, reiškia pH tikrai yra didesnis.

Grožio salone: veido valymas ultragarsu, ozono terapija, mezoterapija (medicininė invazinė gydymo technika, kurios metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai). 

Sausa oda

Priežastys

Odos sausumas - dar vienas vasaros palikimas. Karštuoju metų laiku oda netenka daug drėgmės, ją neigiamai veikia biuruose ar namuose įrengti kondicionieriai. Vitaminų A, E, ir C stoka irgi gali būti sausos odos priežastis. Dažnai moterys sausą odą ima “drėkinti” tonikais, kurių sudėtyje yra spirito, ir taip tik dar labiau pakenkia odai.

Ką daryti

Namuose: naudoti kremus su hialurono rūgštimi. Du kartus per dieną odą tepti drėkinamaisiais serumais. Daugiau valgyti žuvies, vartoti alyvuogių aliejų. Pasitarus su gydytojų, gerti vitaminų.

Grožio salone: veido drėkinimo procedūros padės ląstelėms panaikinti drėgmės deficitą.

Pigmentacija 

Priežastys

Pigmentinių dėmių atsiradimo priežastis gali būti paveldėjimas arba per ilgas buvimas saulėje, jei ant odos yra pažeidimų.

Ką daryti

Namie: aktyviai kovoti su pigmentinėmis dėmėmis galima pradėti vėlyvą rudenį. Nusipirkite kremų, balinančių pigmentines dėmes, taip pat serumų, kurių sudėtyje yra retinolio ar vitamino C.

Grožio salone: efektyvios reguliariai atliekamos balinamosios procedūros, mezoterapija. 

Negilios raukšlės

Priežastys

Po vasaros negilių raukšlių gali atsirasti ir dėl to, kad nenešiodamos akinių nuo saulės, moterys yra priverstos daugiau raukytis. Jeigu oda riebi, dažnai ją džiovindamos vasarą moterys persistengia - oda netenka daug drėgmės, dėl to ir atsiranda raukšlelių.

Ką daryti

Namuose: vietoje toniko geriau naudoti serumą su hialurono rūgštimi. Naudoti “anti-age” kremus. 

Grožio salone: mezoterapijos procedūros su vitaminų kokteiliais, botokso injekcijos.

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.