Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Parodyk savo pasakišką veidą visiems!

2011-08-06

Šį kartą siūlome susipažinti su keliais auksiniais patarimaiss, kurie padės turėti nepriekaištingą veido odą. O juk tokios nori visos! Ir visgi, ar tikrai užtenka brangių kremų, serumų ir pan.? Tikrai ne! Norėdama džiaugtis iš tikrųjų nuostabia veido oda, reikėtų žinoti kai ką daugiau.

1. Žinokite savo odos tipą

Žinant savo odos tipą yra lengviau parinkti reikiamas specialias priemones odos priežiūrai. Svarbu pabrėžti, kad tik žinant savo odos tipą su netinkamomis priemonėmis nesukelsite pašalinio poveikio ir pan. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kokia Jūsų oda būna po prausimo ir drėkinimo, ar ji greičiau susiriebaluoja, ar kaip tik išsausėja. Jei Jūsų veido oda vienoje vietoje yra sausesnė, kitoje riebesnė, tuomet Jūsų oda yra mišraus tipo. Žinokite, jei Jūsų oda greitai parausta nuo šalčio, karščio, tokiu atveju reikia ypač ją prižiūrėti, kadangi ji yra jautri.

2. Nusiplaukite veidą prieš miegą

Kad ir kaip kartais betingėtumėte, veidą nusiprausti yra tiesiog būtina! Juk kiek nešvarumo ant jo per visą dieną nusėdo, o kur dar makiažas... Taigi, veidą kiekvieną vakarą prausti yra privalu ir būtina, oda turi išlikti švari. Todėl niekada nepamirškite porą minučių skirti veidui prieš miegą ir jis bus kur kas gražesnis.

3. Naudokite šveitiklį

Norint gerai išvalyti savo veido odą Jums prireiks šveitiklio, kuris pašalins visas negyvas odos ląsteles. Tačiau, svarbu paminėti, jog kiekvieną dieną naudoti odos šveitiklius tikrai nereikėtų, pasinaudokite jais kartą ar tris kartus per savaitę. Jei Jūsų veido oda yra itin jautri, tuomet šveitiklius naudokite rečiau. Veido šveitimas odai suteiks skaistumo bei geriau pasišalins visi nešvarumai. Išvalytos poros apsaugos odą nuo galimų dėmelių ar kitų odos problemų.

4. Tinkamai drėkinkite odą

Odai labai reikia drėgmės, nes sausas oras ją ypač išsausina. Oda sausėja ypatingai nuo kondicionierių, šildymo, todėl ją svarbu išlaikyti tinkamai pamaitintą bei sudrėkintą. Taigi, naudokite Jūsų odai tinkamus kremus, aliejukus net ir tuo atveju, jei Jūsų veido odos tipas yra priskiriamas prie riebesnių. Beje, svarbu pridurti, kad būdamos saulėje, nepamirštumėte ir apsauginio kremo, kuris apsaugos nuo kenksmingų saulės spindulių.

Dar kai kas apie reikiamą odos priežiūrą

Vanduo, vanduo ir dar kartą vanduo. Nepatingėkite išgerti pakankamai vandens, Jūs net neįsivaizduojate, koks jis yra svarbus Jūsų odai bei visam organizmui. Nepakankamas kiekis vandens gali privesti prie visiško odos išsausėjimo. Taigi, jau geriau išgerkite bent viena stikline daugiau vandens, negu mažiau.

Taip pat rekomenduojama nepamiršti kartais pasidaryti veido masažą, kuris išjudins Jūsų kraujotaką bei padės veido odai išlikti sveikai bei gražiai.

Labai patariama palepinti savo veido odą specialia kauke, skirta Jūsų odos tipui. Žinoma, kad galite pasidaryti ir natūralią veido kaukę, kuri taip pat yra labai veiksminga. Kaukė suteiks Jūsų odai švytėjimo, pamaitins odą.

Tik tinkamai pasirūpinusios savo veido oda, galėsite džiaugtis jos pasakiška išvaizda, švelnumu bei elastingumu. Veido odai reikia skirti ypatingą dėmesį, juk į veidą yra žiūrima dažniausiai.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.