Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Pamėlę paakiai - kaip to išvengti?

2011-03-27

Mano paakiai labai dažnai būna pamėlę? Kaip su šia problema kovoti? Sonata

Pamėlę paakiai - kaip to išvengti?

Prieš pradedant ieškoti priemonių, gelbėjančių nuo pamėlusių paakių, reikėtų apsilankyti pas gydytoją. Maišeliai arba mėlynės po akimis gali būti rimtų ligų požymis. Dvi labiausiai paplitusios tokių problemų priežastys - tai nuovargis, stresas ir avitaminozė.

Jeigu paakiai mėlynuoja ne dėl vidaus organų ligų, galite pradėti gydytis pati. Pirmiausia - išsimiegoti.

Jeigu nuovargis kaupiasi, o miego režimas sutrikęs, miegoti norėsite nuolat. Tačiau vieną kartą ilgai pamiegojusi problemos neišspręsite. Yra viena gudrybė. Kai turėsite pakankamai laiko, pavyzdžiui, per atostogas, išsiaiškinkite, kada jums reikia atsigulti, kad ryte reikiamu laiku pabustumėte žvali.

Viena efektyvių priemonių kovojant su mėlynėmis bei patinimais aplink akis - kompresai su užšaldytu žolių nuoviru. Nuovirą ruoškite iš ramunėlių, petražolių arba rugiagėlių, išpilstykite jį į formeles ir dėkite į šaldiklį. Akis uždenkite marlės gabaliukais ir pridėkite du ledo gabalėlius.

Padeda ir šilti antpilai. Pavyzdžiui, užpilkite 3 stalinius šaukštus rugiagėlių žiedų viena stikline verdančio vandens ir palikite 2 valandoms. Paskui perkoškite. Vatos tamponus, suvilgytus pravėsusiu antpilu, dėkite ant akių ir laikykite 15 minučių.

Mėlynes po akimis galima užmaskuoti ir kosmetinėmis priemonėmis. Tai gali būti toninis kremas arba pieštukas - korektorius. Tačiau priemonė, kurią jūs naudojate, turi būti labai lengva, nes oda aplink akis jautresnė nei likusi veido oda.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (3)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* virginija  2011-03-30
o pas koki gydytoja eiti del tamsiu paakiu ?
* Klu  2011-03-28
o taip, net pati esu pastebejusi, jog po gero miego veidas svyti:) o po bemiegiu naktu, paakiai tikrai patamseja...:(
* Ugnė  2011-03-28
nuovargis daro savo...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.