Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Odos priežiūros patarimai iš Indijos

2011-05-21

Indijos moterys visuomet naudoja natūralias, namines priemones, kad jų oda atrodytų puikiai. Taigi, kokios tos priemonės?

Odos priežiūros patarimai iš Indijos

Veido valiklis

Pastarąjį galite rasti tiesiog savo virtuvėje. Indijos moterys odą dažniausiai valosi nevirtu pienu, kuris išvalo visus veido nešvarumus. Veiksmas atliekamas labai paprastai, tiesiog reikia suvilgyti vatos gabalėlį piene ir išsivalyti juo visą veido odą.

Kitas geras valiklis – migdolų aliejus. Jis taip tinka valyti ir jautrią odą aplink akis.

Priemonės veido drėkinimui

Normalios odos priežiūrai yra tinkamas toks mišinys: viena stiklinė jogurto, vienas šaukštas apelsinų sulčių, vienas šaukštas citrinos sulčių. Visa tai yra sumaišoma, o po to tepama ant veido. Rekomenduojama palaikyti penkiolika minučių ir paskui nuvalyti vandeniu bei džiaugtis gražiu odos spindesiu. Jei oda yra sausa, tuomet puikiai tiks virtų avižinių kruopų ir medaus mišinys. Tai padės ne tik sudrėkinti odą, bet ir ją išvalyti. 

Odos maitinimas ir balinimas

Kaip žinia, indės deda nemažai pastangų, kad jų odą įgautų šviesų atspalvį. Tam jos stengiasi naudoti taip pat natūralias priemones. Pasak indžių, gerai maitina ir tuo pačiu balina odą baltymų kaukės. Per naktį rekomenduojama vandenyje palikti mirkti keturis migdolus, o kitą dieną juos sutrinti ir naudoti kaip kaukę, kurią reikia laikyti pusvalandį. Ši kaukė puikiai pamaitins ir odai suteiks šviesesnį atspalvį.

Priemonės nuo raukšlių ir odos minkštinimas

Norint išvengti raukšlių, patartina naudoti ricinos aliejų. Jis odai suteiks ir minkštumo.

Specialus kondicionierius odai

Tokį pasigaminti yra taip pat labai paprasta. Prireiks vieno šaukšto medaus ir dviejų šaukštų grietinėlės, kuri gaunama iš pieno. Kelias minutes rekomenduojama palaikyti šį mišinį ant veido ir paskui nuplauti. Pačios indės šį mišinį vadina tiesiog magišku.

Odos dėmėms

Moterys iš Indijos su odos dėmėmis kovoja labai paprastai. Jos tiesiog naudoja žalią bulvę, kuria išsitrina odą. 

Apsauginis losjonas nuo saulės

 Indijos moterys stengiasi nuo saulės saugotis agurkų sultimis, rožių vandeniu.

Tiek naujienų iš Indijos natūralaus grožio pasaulio šiam kartui. Taip pat kviečiame pasidalinti nuomonėmis apie natūralias grožio priemones. Galbūt ir Jūs turite puikių patarimų?

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.