Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Naudingosios citrinos savybės: 8 grožio receptai

2012-01-27

Citrina yra ne tik naudingas citrusinis vaisius, su kuriuo mes mėgstame gerti arbatą arba pagardinti įvairius patiekalus. Citrina taip pat yra puiki pagalbininkė, kuri gali padėti tinkamai pasirūpinti savo grožiu.

Taigi, šiame straipsnyje ir apžvelgsime kelis naudingus receptus su citrina. Šie receptai padės Jums tinkamai puoselėti savo  išvaizdą, o tuo pačiu ir jaustis tiesiog nepakartojamai gerai.

Jeigu norite turėti gaivų burnos kvapą po valgio, tuomet Jums puikiai pagelbės vanduo su citrina. Citrinos sultys padeda susidoroti su įvairiomis bakterijomis, kurios patenka į burną, o taip pat naikina ir blogą burnos kvapą. Todėl, jeigu valgėte aštrų maistą arba valgius, pagardintus česnakų, svogūnų padažais, tokiu atveju išgerkite stiklinę vandens su citrina arba pakramtykite citrinos skiltelę. Pamatysite, prastas burnos kvapas pradings iš karto.

Beje, jeigu visada svajojote turėti gražius baltus dantis, tuomet Jums reikia tiesiog sumaišyti citrinos sultis su druska ir soda. Šitą mišinį Jums tiesiog reikia užsidėti ant dantų šepetėlio ir juo gerai išsivalyti dantis. Būtina pridurti, kad tokios procedūros itin dažnai atlikti nereikėtų, kadangi soda gali sugadinti dantų emalio paviršių, todėl yra rekomenduojama šiuo mišiniu valytis dantis tik kartą per dvi savaites.

Citrina taip pat padės Jums turėti ir minkštą odą. Patariama citrinos sultimis tepti tas odos vietas, kurios yra linkusios į išsausėjimą, pvz., alkūnės, kulnai. Citrinos sultimis rekomenduojama tepti ir strazdanotas veido vietas bei tuos odos plotelius, kuriuose yra pigmentinių dėmių. Beje, jeigu norite, kad Jūsų kojų kulnų oda taptų itin švelni, tada Jums reikia pasidaryti prieš miegą citrinos sulčių ir alyvuogių aliejaus mišinį, kuriuo tiesiog patariama ištepti kojų kulnus, o vėliau užsidėti švelnias kojines.

Citrina taip pat gali padėti atsikratyti negražaus, netolygaus įdegio. Perpjaukite citriną per pusę ir patepkite citrinos gabalėliu tas vietas, kur kūno įdegis atrodo itin netolygiai. Vėliau, maždaug per valandą, nuplaukite citrinos sultis nuo kūno.

Jeigu niekaip negalite atsikratyti spuogelių, tada  prieš miegą patepkite vatos tamponėliu, suvilgytu citrinos sultyse, problemines odos vietas, o atsikėlusi ryte, pateptas vietas citrinos sultimis, nuplaukite.

Šaltuoju metų laikų periodu reikia nepamiršti tinkamai pasirūpinti ir savo veido oda. Todėl prieš miegą rekomenduojama pasidaryti veido kaukę iš citrinos sulčių, medaus ir alyvuogių aliejaus. Šią kaukę palikite ant veido apie 10 – 15 minučių, o vėliau viską nuplaukite šiltu vandeniu.

Daugelis moterų nerimauja ir dėl besiformuojančių raukšlių. Jeigu norite, kad veidas būtų be jųų, tuomet Jums reikės sumaišyti citrinos sultis su šaukšteliu medaus ir šlakeliu saldžiųjų migdolų aliejaus. Šitą masę rekomenduojama ant veido laikyti apie 20 minučių, o po to kaukę nuo veido nuplaukite šiltu vandeniu.

Jei niekaip negalite įveikti plaukų slinkimo problemos, tuomet siūloma kartą per savaitę ant vandeniu sudrėkintų plaukų tepti specialią kaukę. Jai pasigaminti Jums reikės 4 šaukštų kokosų pieno ir šiek tiek citrinos sulčių. Šiuos produktus gerai sumaišykite ir tepkite ant drėgnų plaukų. Kaukę rekomenduojama ant plaukų  palaikyti apie 30 minučių, o vėliau ją gerai nuplauti šampūnu.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.