Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kojų prakaitavimas. Kaip jį įveikti?

2011-01-14

Per visą dieną buvę šiltuose, o kartais ir suprakaitavusiuose batuose, kojos ne tik vargsta. Jos pradeda skleisti iš tiesų nemalonų kvapą. Ką daryti? Kaip atsikratyti to nemalonaus prakaitavimo? Siūlome keletą patarimų, kurie padės sumažinti, o galbūt netgi įveikti nemalonią problemą – kojų prakaitavimą.

Kojų prakaitavimas. Kaip jį įveikti?
  • Jeigu kojos labai prakaituoja, įsigykite priemonių su arbatmedžio aliejumi: muilą ir eterinio aliejaus. Kiekvieną vakarą kojas kruopščiai nuplaukite arbatmedžio muilu. Geresniam efektui darykite voneles su arbatmedžio eteriniu aliejumi. Arbatmedžio aliejus turi antiseptinių savybių, taip pat turi antibakterinį poveikį, todėl puikiai tiks prie prakaituojančių kojų problemų, įaugusių nagų, sutrūkinėjusių padų.
  • Kojos mažiau prakaituoja, jei naudojami gluosnio žievės, alksnio, kankorėžių, lazdynų,bei mėtų, liepžiedžių nuovirai. Labai padeda ir ąžuolo žievės nuoviras (dvidešimt gramų sausos sutrintos žievės užpilama dviem stiklinėmis šalto vandens, pavirinama dešimt – penkiolika minučių, ataušinama ir nukošiama, tada supilama į vonelę su vandeniu).
  • Jeigu kojos labai prakaituoja, avėkite lengvus batus, žiemą dydžiu didesnius, vasarą – neuždarus, kad vėdintųsi kojos. Nenešiokite guminių batų. Į batus dėkite laikinus padelius, nakčiai juos gerai išdžiovinkite.
  • Kojos mažiau prakaituoja darant citrinos rūgštimi arba actu parūgštintas, taip pat vėsias kalio permanganato bei stiprios arbatos voneles. Iš karto po vonelės pėdas patepkite antibakteriniu kremu.
  • Labai svarbu kojų prakaitavimui ir mityba. Valgant subalansuotą maistą, geriant daug vandens, kojos tikrai mažiau prakaituos. Sveikų ir gražių pėdų!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* prakaitavimas  2011-02-23
Jeigu nusibodo gausus prakaitavimas tai Jums padės www.prakaitavimas.com Efektyvi priemonė nuo gausaus prakaitavimo. :)
* Giedrė  2011-01-14
Geri patarimai, ypač būtų naudingi vyrams :)

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.