Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kaip tinkamai pasirūpinti rankomis šaltuoju metų laiku

2012-02-14

Tikrai ne kiekvienos moters rankų oda yra graži ir švelni, todėl reikia nepamiršti tinkamai ja pasirūpinti. Ypatingai reikia gerai prižiūrėti savo rankas šaltuoju metų laikų periodu, nes būtent tada rankų odai daro itin neigiamą poveikį šaltis.

Be to, reikia pridurti, kad dažniausiai tikrąjį moters amžių galima pasakyti būtent pasižiūrėjus jai į rankas, kadangi veidu dailiosios lyties atstovės yra linkusios rūpintis kur kas dažniau bei kruopščiau. Taigi, jeigu pažiūrėjus į moters veidą ji atrodo tikrai jaunai, bet štai žvilgtelėjus vien tik į rankas, ta pati moteris gali atrodyti kur kas vyresnė, todėl deramai prižiūrėti savo rankų odą yra tikrai labai svarbu.

Tikriausiai žinote, jog įvairiausi buičiai skirti valikliai, plovikliai ir netgi tam tikri muilai kenkia odai. Ir ką tokiu atveju daryti, kaip rankų odą tinkamai apsaugoti?

Rankų baltumą bei minkštumą galite susigrąžinti rankų odą patepusi citrinų sultimis. Jų Jums reikės tik kelių lašų. Po to, būtinai nepamirškite rankų odos patepti kremu. Rankas patariama tepti taipogi ir migdolų, kokosų ar alyvuogių aliejais. Šie daro itin gerą poveikį odai. Patepusi rankas aliejumi, būtinai užsidėkite pirštinaites. Visa tai tiesiog padės aliejui įsigerti geriau į odą. Šią procedūrą geriausiai yra atlikti prieš miegą. Beje, jeigu dar ir patepusi rankas aliejumi ir užsimovusi pirštines miegotumėte su jomis visą naktį – ryte rezultatas Jus tikrai turėtų labai nudžiuginti.  Rankų oda taps itin švelni ir minkšta.

Toms moterims, kurios turi itin šiurkščią rankų odą, reikėtų pasidaryti tokį specialų mišinį: sutrinti 3 vidutinio dydžio virtas bulves ir vėliau jas sumaišyti su šiltu pienu bei 2šaukštais miltų. Viską reikėtų išmaišyti taip, kad gautųsi vientisa masė. Šį mišinį reikia tepti ant rankų ir palaikyti maždaug 20-30 minučių, o vėliau viską nuplauti šiltu vandeniu. Po šios procedūros reikia rankų odą patepti itin riebiu kremu. Jeigu norite, kad rezultatas būtų puikus, tokiu atveju šią procedūrą patariama kartoti 1-2 kartus per savaitę.

Ir pabaigai būtinai  reikia pridurti, kad niekada nevertėtų pamiršti užsimauti guminių pirštinių, kai atliekate namų ruošos darbus!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.