Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kaip atsikratyti pagurklio

2012-02-02

Priežastys, kodėl pradeda formuotis pagurklis, gali būti skirtingos. Tačiau vos tik, kai pastebėsite, jog pas Jus taip pat atsiranda pagurklis, nedelsiant pradėkite imtis tam tikrų veiksmų.

Yra keli puikūs patarimai, padėsiantys Jums visai be didelio vargo atsikratyti pradedančio formuotis pagurklio. Taigi, kviečiame skaityti toliau ir išsiaiškinti, kokių veiksmų reikėtų imtis, kad vieta esanti po smakru atrodytų gražiai ir lygiai.

Žinokite, kad  net ir rytinis 5 minučių galvos sukiojimas į kairę ir į dešinę gali iš tikrųjų labai pagelbėti. Tokį patį veiksmą patariama atlikti ir vakare. Be abejo, svarbu neskubėti ir pratimą atlikti ganėtinai lėtai. Patariama sukioti galvą tiek į dešinę, tiek į kairę pusę bent 5-7 kartus.

Dar vienas paprastas pratimas: atloškite galvą kiek tik galima labiau į nugaros pusę, šiek tiek ją palaikykite ir vėl grįžkite į pradinę padėtį, o tada galvą palenkite į priekį tiek, kad smakru galėtumėte paliesti krūtinės ląstą. Tokį judesį rekomenduojama kartoti 5 kartus.

Beje, žinokite, kad vaikščiojimas po kambarį 2-3 minutes su uždėta knyga ant galvos yra taipogi puikus būdas atsikratyti besiformuojančio pagurklio. Vaikščiodama taip, turėtumėte nepamiršti ištiesti nugaros bei stengtis taip pat ir kuo tiesiau laikyti kaklą.

Po šių puikių pratimų patariama kontrastiniu dušu pamasažuoti po smakru esančią vietą. Toks masažas padės suaktyvinti kraujotaką. Beje, vėliau galite užtepti kremo ant šios problematiškos vietos. Kremą reikėtų tepti masažuojamaisiais judesiais.

Būtina pabrėžti, kad kai darotės specialias kaukes veidui, niekuomet nepamirškite jomis patepti ir po smakru esančios vietos. Be to, reikia pridurti, kad svarbų vaidmenį atlieka ir pagalvė ant kurios miegate. Todėl, turite žinoti, kad geriausia yra rinktis tokią pagalvę, kuri būtų lygi ir standi.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (3)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* KKMK  2012-02-17
MANEKE
* MAINEKE  2012-02-17
KELOKODEMADEMINA VEKAINA
* MINGAUDO  2012-02-17
NEKAIJFEJE107877482525525255

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.