Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kaip atsikratyti besiformuojančių raukšlių?

2011-08-30

Maždaug jau nuo dvidešimties prasideda ankstyvojo senėjimo požymiai, todėl atsiranda viena kita raukšlelė. Jei jau pastebėjote pirmąsias raukšles, odos nelygumus, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos patarimus, kad Jūsų oda kuo ilgiau išliktų graži ir jaunatviška.

1. Būkite išmintinga pirkėja

Šiandien galite parduotuvėse išvysti iš tiesų didelę pasiūlą produktų, skirtų senstančiai odai, tačiau, svarbu pabrėžti, turėtumėte prekes nuo senėjimo pirkti labai apdairiai. Dauguma šių produktų yra skirti brandžiai odai, jeigu dar esate jauno amžiaus, tada reikėtų rinktis priemones, kuriose būtų pakankamai drėkinamųjų medžiagų, taip pat rinkitės serumus ar gelius, kurie neapsunkintų Jūsų odos.

2. Apsisaugokite nuo kenksmingų saulės spindulių

Patartina rytais pasitepti veidą drėkinamąja priemone, kuri jau turėtų apsaugą nuo saulės spindulių, o jei pasirinktas kremas tokios apsaugos neturi, tuomet galite užsitepti nedidelį kiekį kremo, kuris suteikia apsaugą nuo saulės. Reikia pridurti, jog jei nesisaugote nuo saulės spindulių, t.y. nenaudojate specialių priemonių kiekvieną dieną, tokiu atveju, naudojant tik paprastus kremus yra sunku gauti gražios odos rezultatą.

3. Pamaitinkite savo odą

Prisiminkite, kad antioksidantais praturtintos priemonės suteiks odai reikiamų medžiagų ir taip apsaugos ją nuo neigiamų išorės veiksnių.

4. Rūpinkitės savo akimis

Vienas iš pirmųjų senėjimo ženklų – atsiradusios raukšlelės aplink akis. Taigi, nepamirškite tinkamai sudrėkinti ir šios srities.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.