Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Grožio SOS: tamsūs paakiai

2011-08-26

Sakoma, kad paprasčiausias būdas atskleisti moters amžių yra tiesiog pasižiūrėti jai į akis. Akių vokai bei oda aplink akis – viena jautriausių veido srities vietų, kadangi būtent šioje vietoje oda yra itin plona. Todėl būtent čia lengvai formuojasi raukšlės, matosi paburkimai bei patamsėjimai.

Paburkusi paakių oda, tamsūs ratilai gali sudaryti įspūdi, kad esate labai pavargusi, tuo pačiu ir atrodote kur kas vyresnė. Trisdešimties metų moterys ir vyresnės kai nori atjauninti save , daugiausia dėmesio skiria būtent šiai veido sričiai, nes paburkę ir tamsūs ratilai neatrodo gerai, sendina moterį.

Ir visgi, kas sudaro galimybę formuotis tamsiems ratilams po akimis? Pirmiausia reikia pripažinti, jog tai yra natūrali senėjimo išraiška. Be to, daug ką lemia ir genai. Tamsūs paakiai taip pat gali atsirasti ir dėl užteršto oro, alergenų. Kaltas gali būti ir dažnas verkimas.

Daugelis moterų mano, kad pašalinti tamsius ratilus po akimis gali padėti brangios kosmetinės priemonės ir pan. Taip tikrai nėra. Reikia žinoti, kad visiškai ir visam laikui jų pašalinti neįmanoma. Tačiau galima užkirsti kelią jų plėtojimuisi bei padaryti taip, kad situacija netaptų dar blogesnė.

Vienas populiariausių būdų, padedančių kovoti su patamsėjusia paakių oda, tai pakankamas skysčių vartojimas. Turite gerti daug vandens (maždaug apie du litrus per dieną), kad organizmas pašalintų visus nereikalingus toksinus. Tuo pačiu išvaloma ir oda bei tinkamai sudrėkinama iš vidaus. Rekomenduojama gerti ir natūralias vaisių sultis. Skysčiai natūraliai sudrėkina odą.

Turėtumėte nepamiršti tinkamai išsimiegoti. Miegas yra tikras grožio šaltinis, todėl kas naktį turite miegoti bent septynias ar aštuonias valandas. Miegas jaunina kūną, padeda jam atsistatyti. Tik geras miegas gali Jums suteikti pakankamai energijos. Išsimiegojusi jausitės žvali, sveika, o ir atrodysite jauniau.

Bloga žinia rūkalėms. Jei rūkote ir nemąstote apie savo sveikatą, tuomet patariama pagalvoti bent jau apie grožį. Rūkant organizmas netenka daug naudingų maistinių medžiagų, o tai kenkia visam kūnui.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.