Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Fotoepilacijos paslaptys: atsikratyk nereikalingų plaukelių!

2012-03-27

Pats efektyviausias šiuo metu plaukų šalinimo metodas – fotoepiliacija. Nepaisant, kad fotoepiliacija buvo išrasta daugiau nei prieš 10 metų, šiuo metu šis būdas yra vienas naujausių.

Fotoepilacijos paslaptys: atsikratyk nereikalingų plaukelių!

Kuo gi patraukli fotoepiliacija?

Efektyvumu, saugumu ir neskausmingumu. Fotoepiliacijos efektyvumo paslaptis yra ta, kad šviesos impulsai, kuriais veikiamas odos paviršius, absorbuoja melaniną, kuris atsako už pigmentaciją. Jis įšyla ir suardo plauko svogūnėlį, ir dėl to plaukas nustoja augti.

Fotoepliacija efektyvi įvairiuose odos plotuose ir nepriklauso nuo odos tipo, veikia beveik visas plaukų spalvas, išskyrus žilus plaukus, kadangi juose nėra melanino. Procedūros saugumą garantuoja kontakto nebuvimas – nei aparatas, nei specialisto rankos nesiliečia su paciento oda.

Kaip atlikti fotoepiliacijos procedūrą?

Būtina sąlyga – gydytojo dermatologo konsultacija, kuris išanalizuos paciento sveikatą, jo individualias ypatybes, alergines reakcijas ir pan. Tik gavęs reikiamus duomenis gydytojas nuspręs optimalų fotoepiliacijos režimą ir procedūrų kiekį.

Pati procedūra yra komfortiška: pacientas įsitaiso patogioje kėdėje, užsideda apsauginius akinius, kad būtų apsaugotas nuo šviesos impulsų. Ant odos užtepamas šaldantis kremas, kuris mažina aparato išskiriamą šilumos energiją.

Kiek seansų prireiktų?

Seansų kiekis nustatomas individualiai, tačiau vidutiniškai reikia 3-5 procedūrų su pusantro mėnesio pertraukomis, kad pasiektumėte pilno plaukų augimo sustabdymo ant pasirinkto odos ploto. Kodėl to negalima padaryti per vieną seansą? Todėl, kad plaukai auga ne vienu metu – kol vieni plaukeliai išaugo, kiti dar tik laukia savo eilės.

Kaip ir kiekviena kosmetinė procedūra, taip ir fotoepiliacija turi savo trūkumų – jos negalima atlikti, kai:

- galima fotodermatozė ir uždegimai procedūros vietose;

- ryškūs alerginiai odos susirgimai;

- chroniškų negalavimų paaštrėjimai: psoriazė, parapsoriozė, egzema, ichtiozė, atopinis dermatitas, raudonoji vilkligė, sklerodermija ir kitos kolagenozės, dischromija;

- hipertoninių ligų sunkios formos;

- herpio ir infekcinių ligų paaštrėjimas;

- epilepsija, nėštumas, įdegis, porfirija, tamsios tatuiruotės, cukrinis diabetas, egzema, fotojautrumas, pigmentinių dėmių gausumas, atviros žaizdos.

Ar jūs patenkate į šį sąrašą nustatys gydytojas ar specialistas.

Po fotoepiliacijos procedūros per 5-10 dienų reikėtų laikytis keleto paprastų taisyklių, norint išvengti neigiamo šviesos poveikio odai:

- apribokite buvimą saulėje;

- nenaudokite spirito turinčių kosmetikos priemonių ant epiliuotos odos;

- susilaikykite nuo tatuiruočių darymo;

- depiliacijai naudokite tik skutimosi peiliuką;

- naudokite saulės apsaugines priemones;

- kurį laiką atsisakykite masažo tose kūno vietose, kur buvo atlikta fotoepiliacija.

Prieš renkantis saloną, kuriame jūs atliksite fotoepiliaciją, svarbu atminti: čia turi dirbti tik aukštos kvalifikacijos ir licenzijuoti specialistai, turintys medicininį išsilavinimą bei leidimą dirbti su fotoepiliacijos aparatu.

Pagalvokite, prieš pirkdami pigiai kainuojančias paslaugas – ar tai tikrai atitinka reikiamą kokybę. Ir nesigėdinkite paklausti, ar specialistas turi licenziją, paprašykite parodyti, ar jis turi visus reikiamus dokumentus.

Pasinaudokite visa turima informacija apie fotoepiliaciją ir patarimais – tokiu būdu ne tik pašalinsite nereikalingus plaukelius, bet ir išvengsite liūdnos patirties savo gyvenime. 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.