Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Elementariausi grožio receptai

2011-05-24

Turbūt kartais kamuoja klausimas, kaip reikėtų puoselėti ir dar ilgiau išlaikyti savo moterišką grožį? Juk kiekviena dailiosios lyties atstovė nori kuo ilgiau išlikti gražia bei žavinga.

Elementariausi grožio receptai

Pasirodo, tam visai nereikia sunkių, ilgų procedūrų. Grožį galite išsaugoti pasinaudodama kur kas paprastesniais patarimais.

Taigi, pradėkime nuo pradžių.

1 patarimas            

Aliejai dažnai yra naudojami veido valymui. Tam tinkantys aliejai – migdolų ir saulėgrąžų.  Viskas, ko Jums reikia, tai tiesiog užsitepti pasirinktą aliejų ant veido bei kaklo srities ir palaukti, kol šis įsigers, po to pašalinti aliejaus likučius. Po tokios procedūros Jūsų veidas taps kur kas gražesnis bei švelnesnis.

2 patarimas

Geriausia apsauga nuo odos senėjimo yra jos drėkinimas. Todėl labai svarbu, kad neleistumėte savo odai išsausėti. Išsausėti odai neleis ir migdolų aliejus, kurį galite tepti ant veido odos, kad ir du kartus per dieną.

3 patarimas

Kartais leiskite odai pailsėti nuo naudojamų kosmetinių priemonių ir taip pat visų drėkinamųjų gėrybių. Apskritai leiskite jai pakvėpuoti ir neapkraukite kiekvieną dieną didžiausiais sluoksniais makiažo, tai tik ilgainiui pakenks Jūsų odai.

4 patarimas

Kai valote makiažą, labai atsargiai valykite odą aplink akis. Toje srityje oda yra ypač jautri. Stiprus jų valymas bei dirginimas gali paskatinti raukšlių formavimąsi.

5 patarimas

Jei jau atsitiko taip, kad neišsimiegojote ir atrodote mieguista, o akys taip pat labai pavargusios, tuomet suvilgykite vatos gabalėlį piene ir pavedžiokite juo aplink akis. Pamatysite, po tokios procedūrėles šiek tiek atsigausite ir atrodysite žymiai geriau.

6 patarimas

Niekada nenaudokite veidui skirto toniko valymui aplink akis. Vien tam, kad būtų šiek tiek tonizuota ir ta veido dalis, tiesiog surėkinkite ją vandeniu.

Tiek grožio patarimų šiam kartui. Tikimės, kad jie Jums pravers! Taip pat, jei turite kažkokių specialių greitų receptų, kurie padėtų puoselėtį grožį, maloniai kviečiame jais pasidalinti ir su mumis.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.