Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Antakių depiliacija vašku

2011-07-02

Antakių depiliacija yra puikus būdas ilgesniam laikui atsikratyti nereikalingų plaukelių. Po depiliacijos plaukeliai gali neataugti net kelias savaites, be to, antakiai atrodo kur kas gražiau, tvarkingiau. Svarbu pridurti, kad ši procedūra nėra skausminga ir atliekama pakankamai greitai.

Vašku nusidepiliuoti antakių plaukelius galite ne tik grožio salonuose, bet ir pati namuose. Taigi, dalinamės su Jumis keliais patarimais, jei nuspręstumėte depiliaciją pasidaryti savarankiškai.

Pirmiausia pasidarykite savo antakių formos trafaretus iš vaškavimo juostelių. Depiliacijos vietas šiek tiek atvėsinkite su ledo kubeliu, tuomet drėgmę nuvalykite, kad būtų visiškai sausa, kitaip nepavyks tinkamai atlikti depiliacijos. Vėliau uždėkite šilto vaško juostelių trafaretus. Atminkite, juostelės turi būti su šiltu vašku, tačiau ne su karštu. Tuomet labai atsargiai prispauskite trafaretus ties savo antakiais ir tada patraukite juostelę priešinga kryptimi nei auga plaukeliai. Po procedūros būtinai nepamirškite drėkinamųjų priemonių.

Jei visi tie trafaretai Jums atrodo bauginančiai ir nežinote, kokios antakių formos norite, tokiu atveju nepulkite pati depiliuoti antakių vašku ar juos pešioti pincetu. Antakiai – labai svarbi veido dalis. Tinkama, graži forma suteikia moters veidui dar daugiau žavesio, todėl netinkamai išpešioti ar nudepiliuoti antakiai gali tik sugadinti visą bendrą Jūsų veido grožį. Taigi, būtų protinga pasitarti su specialistu, kuris parekomenduos, kokia antakių forma Jums tiktų labiausiai.

Svarbu pridurti, kad, be abejo, antakių depiliacija vašku grožio salonuose yra kur kas brangesnė nei paprastas antakių nereikalingų plaukelių pašalinimas pešiojant specialiu pincetu, tačiau rezultatas po antakių depiliacijos yra žymiai geresnis. Taip pat gausite tinkamą specialisto konsultaciją. Taigi, jei pirmą kartą norite susitvarkyti savo antakių formą, logiškiausias ir protingiausias sprendimas būtų apsilankyti grožio salone, o po to galėsite palaikyti savo antakių formą ir pati.

Teiraujamės: kaip Jūs prižiūrite savo antakius, galbūt teko išbandyti antakių depiliaciją vašku?

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.