Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Tobuli nagai: dydžiai, spalvos ir formos

2011-08-27

Tokie dalykai kaip pirštų antspaudai, forma, nagai yra labai unikalu ir individualu. Visa tai dėl skirtingos kiekvienos moters anatomijos. Todėl natūralu, kad kiekvienai individualiai tinka vis kitokia nagų forma, ilgis bei spalva.

Pradėsime nuo to, kokios nagų formos yra netinkamos, o kurios yra rekomenduojamos.

Taigi, negražiai atrodo trumpi ir platūs nagai. Geriausia būtų nagams suteikti stačiakampio formą su suapvalintais kampučiais.

Ilgi ir dideli nagai atrodo taip pat nelabai skoningai. Reikėtų nagus šiek tiek patrumpinti, pabandyti išgauti stačiakampę formą su suapvalintais nagų kampučiais arba ovalo.

Negerai atrodo ir ypatingai siauri ilgi ovalo formos nagai, tačiau visai šauniai atrodo kvadratiniai nagai su aštresniais kampais. Jei nagai yra kreivi, tuomet geriausiai tiks kvadratinė nagų forma.

Labai svarbu pabrėžti, kad nagų laką reikėtų rinktis pagal odos spalvos toną. Tos pačios spalvos lakas ant skirtingų moterų nagų atrodys kitaip. Todėl, jei oda linkusi turėti raudoną atspalvį, tuomet raudona spalva gali visai ir netikti. Tokiu atveju, geriausia rinktis mėlynos ir raudonos spalvų mišinį, tačiau ne oranžinės ir raudonos. Toms, kurių oda yra labiau geltona, puikiai tiks rožiniai atspalviai. Puiki žinia toms, kurių oda turi rudą atspalvį, tokių nagų savininkėms tinka visos lakų spalvos.

Pasinaudokite šiais trumpais patarimais ir džiaukitės nepriekaištingais nagais!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (4)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* mine  2014-10-12
nepatinka kvadratiniai nagai
* M  2011-11-25
Pagal šituos patarimus daug kam tektų nusikirpti...dalį piršto. Nagai neretai būna pailgi. Ir kvadrato formos nagai, bent jau man, yra negražu. Jie atrodo buki. Tai gal visgi ne kvadrato,o stačiakampio forma?
* INDRE  2011-09-20
PAIP
* MiLedi  2011-09-02
Pagal šį straipsnį išeina taip, kad gražu tik kvadratiniai nagai:D

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.