Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Ką daryti, jeigu sluoksniuojasi nagai?

2011-11-22

Gražūs, sveiki nagai yra tikra moters puošmena. Todėl reikia nepamiršti jais tinkamai pasirūpinti. Ypač būtina prižiūrėti nagus, jei šie pradeda sluoksniuotis. Tokią problemėlę turi tikrai ne viena moteris, bet jos galima išvengti ir netgi susidoroti su ja, jeigu jau tokią bėdą ir turite. Jums tiesiog reikėtų imtis kelių lengvų procedūrų, norint, kad nagai išliktų gražūs bei sveiki.

Pirmiausia vertėtų rinktis gerus nagų lakus su kalciu, nes nagų sluoksniavimosi pagrindine priežastimi būtent ir yra kalcio bei kitų svarbių vitaminų trūkumas. Be to, patariama rinktis tokias nagų lako valomąsias priemones, kuriose nebūtų acetono.

Jei visgi jau skundžiatės nagų sluoksniavimosi problema, tuomet reikėtų pradėti daryti specialias voneles nagams. Pvz., kartą per savaitę mirkykite rankų nagus augalinio aliejaus ir 2-3 lašų jodo tirpalo mišinyje. Pirštus patartina tokioje vonelėje laikyti kelias minutes. Turėtumėte žinoti, kad alyvuogių aliejus taip pat puikiai tinka nagams. Prieš miegą patepkite juo nelakuotus nagus. Beje, citrinų sultys irgi turi gydomąją galią – įlašinkite kelis lašus citrinos sulčių į šiltą vandenį ir pamerkite pirštus.

Svarbu pabrėžti, kad rekomenduojama apsilankyti ir pas specialistą, kuris galėtų suteikti Jums profesionalią konsultaciją.

Beje, nedildinkite nagų metalinėmis dildėmis, pasistenkite visuomet dildinti nagus viena kryptimi – visa tai tikrai prisidės prie kokybiškos ir geros Jūsų nagų priežiūros.

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Inga  2011-11-22
Kad ir kokie nagu lakai bebeutu,jie kenkia nagams....tad geriausia ju ir nelakuoti :)

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.