Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Sustiprinkite savo blakstienas

2012-01-26

Dabar, kad turėtumėte gražias blakstienas Jums visai nereikia pirkti itin brangaus tušo, kuris padėtų jas užriesti, pailginti ir suteikti joms apimties. Yra keli naudingi patarimai, kad Jūsų blakstienos ir natūraliai atrodytų labai gražiai. Šiame straipsnyje taip pat sužinosite, kaip galima sustabdyti blakstienų slinkimą bei sustiprinti jas.

Pirmiausia Jūs turite kiekvieną dieną ant savo blakstienų specialiu teptuku  užtepti alyvuogių, ricinos ar šaltalankių aliejaus. Blakstienoms tinka ir varnalėšų aliejus. Būtina paminėti, kad aliejai turi labai daug vitaminų  bei  maistinių medžiagų. Būtent tai ir suteiks blakstienoms puikią išvaizdą, sustiprins jas.

Itin silpnomis ir nušiurusiomis blakstienomis reikėtų dar geriau pasirūpinti. Todėl patariama pasirinktą aliejų, kuriuo tepsite blakstienas, praturtinti vitaminu  A ir E (aliejiniu tirpalu)  ir tuomet tepti aliejumi su vitaminais A ir B blakstienas prieš miegą.

Jeigu Jūs dažnai nervinatės, tuomet ir blakstienoms tai daro neigiamą poveikį. Patariama tokiu atveju  ne tik gerti raminančias ramunėlių, rugiagėlių, šalavijų ar kitas raminančias arbatas, tačiau  taip pat šių arbatų  nuoviru tepti ir blakstienas. Tiesiog suvilgykite vatos tamponėlius į arbatos nuovirą ir užsidėkite juos ant akių bei tiesiog ramiai pagulėkite kelias minutes. Taip pat tinka ir žaliosios bei juodosios arbatos nuovirai. Tik reikia pabrėžti, kad arbata jau turėtų  būti šiek tiek atvėsusi.

Būtina akcentuoti, jog kaukės blakstienoms yra tokios pačios naudingos kaip ir kaukės plaukams (kaukės, stiprinančios, skatinančios plaukų augimą). Taigi, ir blakstienoms reikia daryti kartais natūralias kaukes, kuriose būtų pakankamai augalinių ekstraktų. Reikia tokias kaukes ant blakstienų laikyti kažkur apie 20 minučių.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Rejuville blakstienų plaukelių stiprintojas  2013-04-08
Ilgos, stambios, pilnesnės ir tamsesnės blakstienos per kelias savaites.

Rejuville Eyelash Revitalizer naudoja unikalų vaistažolių kompleksą su tauriaisiais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, kad pasiektų maksimalų blakstienų augimo stimuliavimą. Vaistažolių kompleksas (ženšenis, ginkmedis, takažolės ir šventagaršvės ekstraktas) Vitaminai ir maistinės medžiagos Maitina ir stimuliuoja šaknis

Naudojimas: Teptuku paskirstyti skystį ant viršutinio ir apatinio blakstienų paviršiaus nuo šaknų iki galiukų. Vengti kontakto su akimis. 5-10 minučių galite jausti nedidelį diskomfortą, gali truputį parausti oda. Pirmą savaitę naudokite vieną kartą per dieną, kas antrą dieną. Pripratus prie produkto naudokite kasdien, geriausia nakčiai. Sistemingas naudojimasis duoda rezultatus, kurie pasireiškia po kelių savaičių. Po 4-5 savaičių naudojimo, naudoti kartą per savaitę. Stenkitės išvengti patekimo į akis.

Produkto kiekis (3.5ml).

www.rejuvi.lt

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.