Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Praktiški patarimai makiažui

2012-06-21

Susikonspektuokime kartu tai, kas iš tikrųjų veikia ir kartais suteikia netikėtą rezultatą!

Praktiški patarimai makiažui

Kontroliuojame veido riebumą

Visur ir visada kosmetinėje turėkite sugeriantį popierių – servetėles, kuriomis galite pašalinti atsiradusius veido odos riebalus bet kuriuo metu. Tuo pačiu ir atsigaivinsite. Ir dar vienas patarimas – naudokite... dezodorantą: labai nedaug ant piršto galiuko patepkite dezodorantu ir juo patepkite T-zoną. Toks triukas padeda išlaikyti matinę odą.

Gerinkite savo tonuojančias priemones

Makiažo meistrai atskleidžia dar vieną paslaptį: į tonines priemones prieš tepant ant veido įlašinkite alijošiaus sulčių. Ką tai suteikia? Priemonės geriau įsigeria į odą, lengviau slysta ir tuo pačiu drėkina. Be to, taupo makiažo priemones. Arba galite padaryti taip – prieš makiažą išsitepti alijošiaus sultimis.

Juodas pieštukas akims – ar tikrai jo reikia?

Kad akims reikalingas juodo pieštuko pabrėžimas – tai nusistovėjęs stereotipas. Tiesa, pieštukas išryškina akis, bet dažnu atveju ir jas siaurina. Geriau išbandykite spalvotus pieštukus-šešėlius akims, kurie optiškai išplečia akis. Net ir įprastas rudas pieštukas suminkština akių žvilgsnį ir jį išplečia.

Pakeliam antakius, didinam akis

Dar vienas triukas, kaip antakių pagalba galima padidinti akis. Visų pirma, toje vietoje, kur antakiai yra pakilę aukščiausiai, užtepkite patį šviesiausią toną – tai optiškai pakels antakius ir atvers akis. Taip pat labai svarbu, kokios spalvos yra patys antakiai: geriausiai antakius derinti prie plaukų spalvos. Ir nebijokite šviesių antakių, jei jūs pati esate blondinė.

Idealiai atskirtos blakstienos – ne visuomet gražu

Kai kurie vyrai teigia, kad nieko nėra seksualesnio, nei sudrėkusios blakstienos, lyg jūs ką tik būtumėte išlipusi iš baseino. Todėl nebijokite, jei jūsų blakstienos šiek tiek sulipę ir turi šlapių blakstienų efektą. Jei norite pačios tai pasidaryti, pradžiai patepkite blakstienas aliejuku akims ir tik tada užtepkite akių tušą – seksualių šlapių blakstienų efektas garantuotas!

Neleiskite lūpdažiui išsilieti

Vienas patarimas: patepti viršutinį lūpų sluoksnį pudra, kad lūpdažis ilgiau laikytųsi. Yra veiksmingas ir kitas, gana originalus būdas: prieš tepant lūpdažį, panaudoti lipnios tekstūros priemones (pavyzdžiui antakiams skirtas priemones). Tuomet galima nesijaudinti, kad lūpdažis „pabėgs“ nuo jūsų dailių lūpyčių.

Profesionalaus manikiūro paslaptis

Negalima nekreipti dėmesio į nagus. Ir čia yra maža paslaptis. Manikiūras atrodys puikiai, jei nulakavusios nagus, atliksite štai tokį triuką: paimkite specialų kremą odelėmis, sumaišykite jį su tonuojančiu kremu ir šiuo mišiniu patepkite kiekvieno piršto apynages. Tai paslėps bet kokius trūkumus ir suteiks spindesio pirštams aplink nagus.

Galima apsieiti ir be tušo blakstienoms

Modernūs visažistai mano, kad tušo nebuvimas – dar nėra tragedija. Atvirkščiai, jie kartais netgi rekomenduoja netepti tušo, jei vis dar neradote to, kuris jums tinka. Paprasčiausiai tokiu atveju daugiau dėmesio skirkite apvedimams aplink akis. Paimkite rudą arba juodą pieštuką ir juo kruopščiai padažykite tarp blakstienų: taip jūs suteiksite iliuziją, kad jūsų blakstienos yra labai storos.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.