Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Makiažas kiekvienai dienai – tai lengva!

2012-08-16

Kiekvieną dieną mūsų veidas lepinasi įvairiomis procedūromis – nuo prausimosi iki nosytės pudravimo. Ko gero, dešimtis kartų per dieną mes žiūrime į veidrodį ir vertiname savo makiažą.

Makiažas kiekvienai dienai – tai lengva!

O juk galėtumėm padaryti taip, kad makiažas neatimtų tiek daug mūsų laiko. Besirūpinančioms, kad taip ir būtų, siūlome šiuos patarimus.

Akcentuokite kažką vieną. Tai labai paprasta: arba lūpos, arba akys turi būti jūsų įvaizdžio centre. Dažniausiai merginos išsirenka lūpas, kadangi išraiškingas akių makiažas – gana sudėtingas dalykas. Tačiau jei nenorite per daug išryškinti savo lūpų, tuomet paryškinkite savo akis violetiniu arba slyvos atspalviu.

Rytas po nuotykių pilnos nakties. Užsibuvote vakarėlyje? Daug šokote ir linksminotės? Be tabletės nuo galvos skausmo dar turėkite ir šaldomąją kaukę akims bei maišeliams po akimis. Tik 10 minučių ir stebuklas įvyks: raudonis dings, o akys vėl bus plačiai atmerktos.

Grožio miegas. Jūsų miegas pavirs tikra grožio procedūra, jei miegosite ne mažiau nei 8 valandas, ir kiekvieną kartą prieš miegą nuvalysite makiažą ir užsitepsite specialaus naktinio kremo.

Nepamirškite antakių, ledi! Investuokite į antakių formą ir nors kartą nueikite pas gerą stilistą, kuris jums padarys idealius antakius. Patikėkite, tai gali kardinaliai pakeisti jūsų veidą.

Manikiūras turi atitikti jūsų gyvenimo stilių. Jei jūs neturite laiko rytais užsiimti meniniu lakavimu, tuomet atsisakykite šios idėjos apskritai. Jei neturite laiko užsitepti lygiai paprasto nagų lako – tuomet to ir nedarykite. Jau geriau pasirinkite manikiūrą, kuris artimas natūraliam stiliui. Tuomet užteks ryte tik vieno potepio permatomo lako.

Aromato paslaptys. Kaip padaryti taip, kad aromatas išliktų ilgam? Išsirinkite tokį kvapą, kuris artimas parfumuotams produktams kūnui. Losjonas arba pudra kūnui lydės jus visą dieną – ir jums tikrai užteks vos keleto mėgiamų kvepalų lašų.

Saugokite odą. Produktai su saulės filtru – tai patys patikimiausi „anti-age“ preparatai. Apsipirkdamos rinkitės ne tik kvapą, spalvą, bet ir SPF rodiklius. Dieniniui tonuojamam drėkinamajam kremui reikia ne mažiau nei SPF 15.

Drėkinimas ir dar kartą drėkinimas. Tai sveikos ir švarios odos sprendimas. Odos sausumas – plačiai paplitusi problema. Jei sausumas jus lydi labai dažnai – tai signalas, kad reikia keisti odos priežiūros priemones, taip pat ir dekoratyvinę kosmetiką. Nuo šiol ieškokite drėkinamųjų formulių.

Sausa oda – mažiau prauskitės. Jei oda sausa, prauskitės kiek įmanoma rečiau. Tai darykite vieną kartą vakare, kai nusivalote makiažą. Visais kitais atvejais naudokite drėgnas servetėles.

Blizgesiui – taip, nelygiam kraštui – ne. Visoms, kurioms mėgsta lūpų blizgesius, pagrindinis reikalavimas – lygus jo užtepimas. Todėl naudokite blizgesius su patogiu aplikatoriumi. Patarimas: pirmą sluoksnį užtepkite ant lūpų centro ir išlyginkite jį link lūpų kraštų. Tuomet dar kartelį palyginkite kraštus.

Tonuojamoji priemonė– kuo artimesnė jūsų odai. Ir čia paslaptis ne tik atspalvyje. Taip, labai svarbu tonuojamąją priemonę rinktis artimiausią jūsų odos spalvai. Natūralaus blizgesio pasieksite, jei priemonės atitiks jūsų atspalvį. Jei oda sausa, tuomet rinkitės tonuojamąją priemonę su blizgiomis dalelėmis, o jei riebi – tuomet matinę. Tik tada oda atrodys natūraliai.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.