Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kaip optiškai padidinti akis?

2011-09-02

Turbūt ne kartą teko matyti įžymybių fotografijas su makiažu ir be jo. Turbūt skirtumas Jus tiesiog pribloškė. Pvz., populiarioji Gwyneth Paltrow be makiažo atrodo tikrai gana blankiai, ypač galima atkreipti dėmesį į jos akis. Be makiažo šios atrodo mažos, itin neryškios.

Kaip optiškai padidinti akis?
photl.com nuotr.

O štai pažvelgus į tos pačios aktorės nuotraukas su makiažu, moters akys atrodo gražios, didelės. Ir visgi, kur slypi toji didelių akių paslaptis? Jei jos šiaip nėra didelės, tuomet nereikėtų nusiminti, kadangi yra keli triukai, kurie padės akis padidinti.

Užrieskite blakstienas

Jei Jūs neturite natūralių, ilgų, užsirietusių blakstienų, tada naudokite specialų rietiklį, skirtą blakstienoms. Juo parieskite blakstienas prieš tepdama tušą ant jų. Galite naudoti rietiklį ir užsitepusi tušo ant blakstienų, bet patariama nelaukti, kol tušas apdžius, o rietikliu blakstienas pariesti iš karto. Blakstienas rietikliu patariama palaikyti bent tris sekundes.

Ką daryti su apatinėmis blakstienomis?

Dauguma makiažo specialistų stengiasi nedažyti tušu apatinių blakstienų, nes taip akys atrodo uždaresnės. Tačiau, svarbu pabrėžti, daugumai moterų padažytos ir apatinės blakstienos labai tinka, akys būna ryškesnės. Taigi, šiek tiek tušo ir ant apatinių blakstienų tikrai nepakenks. Jei Jūsų akys itin mažos, tuomet patariama vengti tiesių apvadų, linijų ant apatinio akių voko. Galite paryškinti akių kampučius minkštu pieštuku.

Baltų šešėlių paslaptis

Vakarui patariama užsitepti ir šiek tiek šešėlių ant akių vokų, tačiau reikia žinoti, kokia spalva labiausiai tinka Jūsų akims, jei jos yra mažos. Dauguma profesionalų makiažo srityje pataria užsitepti šviesių šešėlių ant akių vokų vidinių kampučių. Šis triukas jau yra ganėtinai senas, tačiau, matyt, vienas geriausių. Daugelio garsenybių akių makiažas dažniausiai būna paremtas šia technika. Taip pat galite naudoti ne tik baltus ar kreminės spalvos šešėlius, tačiau ir specialų šviesų pieštuką. Reikia pridurti, jog apskritai šešėlius patariama tepti žemiau antakių.

Tinkama antakių forma

Jūs taip pat turėtumėte nepamiršti, jog antakiai ir tinkama jų forma gali labai puikiai prisidėti prie nepriekaištingos veido išvaizdos. Todėl tikrai patariama apsilankyti pas specialistus, kurie suteiks Jūsų antakiams reikiamą formą, labiausiai tinkančią Jums. Su gražiai sutvarkytais antakiais puikiai atrodys ir Jūsų akys, jos bus didesnės, išraiškingesnės.

Raginame pasinaudoti šiais patarimais ir visus aplinkinius užburti kerinčiu žvilgsniu bei gražesnėmis, didesnėmis akimis!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.