Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Gražios blakstienos kiekvienai progai

2011-08-17

Turite žinoti, kad Jūsų blakstienų ilgis yra visai nesvarbus, jei jos plonas ir išretėjusios. Svarbiausia, jog blakstienos būtų tankios bei pakankamai storos. Tačiau Jums tikrai nevertėtų jaudintis, jei nuo pat gimimo tokiomis blakstienomis pasigirti negalite.

Yra kelios alternatyvos, kurios padės Jūsų blakstienoms atrodyti kur kas geriau. Reikia pabrėžti, kad joms taip pat reikia skirti šiek tiek laiko, prižiūrėti, o, reikalui esant ir gydyti. Gražiomis, storomis blakstienomis galite puikuotis ne tik specialiomis progomis, tačiau ir kiekvieną dieną.

Jeigu norite, kad blakstienos būtų užsirietusios

1. Naudokite specialų blakstienų rietiklį. Juo suimkite blakstienas netoli jų šaknų. Tačiau turėtumėte pasisaugoti, kad netyčia nepažeistumėte odos.

2. Blakstienas rietikliu turėtumėte išlaikyti kažkur apie 10 sekundžių.

3. Apatines blakstienas taip pat užrieskite. Jas rietikliu pradėti riesti reikėtų nuo vidurio. Suspaustas blakstienas laikykite tiek pat laiko kaip ir viršutines – 10 sekundžių.

Tinkamas tušo naudojimas

1. Kiekvienas akių makiažas yra tiesiog neįsivaizduojamas be tušo. Apskritai tušas puikiai gelbsti, jei norite tiesiog lengvai pasiryškinti akis. Turėtumėte žinoti, kad labai svarbu tušą tepti tinkamai ant blakstienų. Kai dažote blakstienas tušu, turėtumėte žiūrėti tiesiai bei šiek tiek prisimerkti.

2. Tušo šepetėliu pasistenkite dažyti blakstienas kuo arčiau akių vokų odos.

3. Akių tušą tepkite švelniai. Būkite atidi, kruopščiai nudažykite kiekvieną blakstieną.

4. Tušu dažykite ir apatines blakstienas, taip akys atrodys dar išraiškingiau.

5. Jei norite, kad akys atrodytų ryškiau, tada perbraukusi blakstienas vieną kartą tušu, palaukite, kol tušas apždius ir tik tada tepkite jį ant blakstienų antrą kartą.

Netikros blakstienos

1. Gražiai ir kokybiškai priklijuotos blakstienos atrodo tikrai šauniai. Paimkite nedidelį netikrų blakstienų kuokštelį ir tvarkingai jį pritvirtinkite toje vietoje, kur auga natūralios blakstienos. Svarbu žinoti, kad nereikia naudoti daug specialių, šiai procedūrai skirtų klijų.

2. Blakstienas klijuokitės prieš veidrodį, tą akį, kuriai atiekate šią procedūrą, užmerkite.

3. Dirbtinės blakstienos atrodys tik tuomet natūraliai, kai jas klijuosite tarp savo tikrų blakstienų, o ne virš jų. Kad dirbtinės blakstienos tikrai gerai prisitvirtintų, klijuodamos jas palaikykite maždaug 3-4 sekundes.

Svarbu žinoti, kad dažnai klijuotis dirbtinų blakstienų tikrai nereikėtų, tačiau kartais tikrai galima!

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.