Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Demakiažas: alternatyvios priemonės makiažo valikliams

2012-05-15

Daugumai moterų patinka dažytis, tačiau nepatinka – nusivalyti kosmetiką. Ir būtent toms siūloma pasinaudoti žemiau esančiais patarimais, kad makiažo valymas būtų lygiai taip pat malonus procesas.

Demakiažas: alternatyvios priemonės makiažo valikliams

Makiažą galima valyti įvairiais būdais ir šie būdai bus saugūs odai. Kai kurie perkami losjonai makiažo valymui jautriai odai netinka: jie arba per riebūs, arba sutraukia odą. Kartais jums gali nepatikti kvapas arba jūs galite suabejoti jų sudėtimi.

1. Medus ir soda. Šiltame vandenyje suvilgykite rankšluostį. Palašinkite medaus ant šlapio rankšluosčio (pusė šaukšto). Tada kraštelį rankšluosčio pabarstykite valgomąja soda. Ir labai švelniai plaukite veidą – gausite šveitiklio efektą. Medus irgi „dirba“, nuimdamas makiažą.

2. Vaikiškos servetėlės. Tai beveik tas pats, kas drėgnos servetėlės makiažui valyti. Tačiau vaikiškos servetėlės kainuoja šiek tiek pigiau, o sudėtis yra žymiai saugesnė. Atminkite, kad vaikiškai kosmetikai atliekama kruopšti dermatologinė kontrolė. Jei servetėlė labai didelė, ją galima supjaustyti į keletą dalių ir taip sutaupyti.

3. Garas. Šis metodas yra labai senas. Tik paprasčiausiai pamirštas: karštas oras atveria poras, ir makiažo valymo procedūra tampa lengvesnė ir efektyvesnė. Atsukite karštą vandenį ir pripilkite jo vonelę, šiek tiek pašildykite garais veidą (tik ne vandeniu!), o toliau galite nusiplauti įprastomis priemonėmis – vandeniu ir muilu ar geliu.

4. Alyvuogių aliejus. Alyvuogių aliejus – tai ne tik vitaminų sudėtis. Jis minkština oda, o sėkmingai nuvalyti makiažą būtent to ir reikia. Jei jūsų oda yra sausa, alyvuogių aliejus dar ir drėkina. Panašiu metodu makiažą galima valyti ir augaliniu aliejumi, pavyzdžiui, migdolų ar jojobos.

5. Pienas. Patikėkite, pienas gali nuvalyti ir akių makiažo linijas. Šiek tiek pieno užlašinkite ant vatos tamponėlio ir valykite. Taip galima pašalinti ir lūpdažį, ir blakstienų tušą, ir akių pieštuką.

6. Vaikiškas losjonas. Jei jūsų namuose yra maži vaikai, būtinai išbandykite ant savo odos ir jų priemones. Nustebsite, kad jie palieka odai malonius pojūčius, ir tuomet šios kosmetikos atsisakyti bus gana sunku. Todėl drąsiai naudokite vaikiškus pienelius, losjonus, kremus – tai ne tik ekonomiška, bet ir saugu.

7. Vaikiškas muilas. Pati paprasčiausia valanti priemonė – muilas. Tačiau atsargiai elkitės su įprastu tualetiniu muilu, ypatingai antibakteriniu. Tuo tarpu vaikiškas muilas tiks, juo galite nusiplauti netgi tušą.

8. Vazelinas. Vazelinu taip pat galima nuvalyti makiažą nuo akių ir veido. Tai priemonė, kurią turi kiekviena savo rankinėje. Vis dėl to atsargumas būtinas: vazelinas yra sunkus vaško produktas, kuris gali užkimšti poras. Todėl kai makiažą nuvalysite vazelinu, nuplaukite likučius su šiltu vandeniu, o geriausiai ir su vaikišku muilu.

9. Gydomasis lūpdažis. Tai netikėta, bet veiksminga priemonė. Gydomasis lūpdažis arba balzamas lūpoms puikiai tirpdo akių tušą ir „lainerį“. Užtepkite lūpdažio ant vatos tampono ir nuvalykite akių makiažą. Pamatysite, kosmetika labai lengvai nusivalo. O veido odą galima lengvai tonizuoti ir nuriebalinti su natūralaus obuolių acto tirpalu: paprasčiausiai pamirkykite jame vatos diskelius ir nuvalykite veidą.

Grozioklubas.lt
 

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* L  2013-09-06
Makiažą galima nuvalyt ir su kremu. Kuo puikiausiai nusivalo.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.