Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Antakių priežiūra: pešiojam, piešiam ir fiksuojam

2012-07-27

Kad pakeistumėte antakių formą, be pešiojimo neapsieisite. Nors šis metodas ir senamadiškas, tačiau vis dar efektyvus ir mažai kainuojantis. Svarbiausiai, neįsismaginti ir nepašalinti per daug plaukelių. Antakių plaukai auga labai lėtai – maždaug keturis kartus lėčiau nei galvos plaukai, o jei pešiojant buvo pašalintas ir plauko folikulas, tuomet plaukas šioje vietoje neišaugs arba išaugs neteisingos formos. Todėl į pešiojimą žvelkite atsakingai!

Antakių priežiūra: pešiojam, piešiam ir fiksuojam

Pešioti antakius geriausiai išlipus iš vonios arba po šilto kompreso: tuomet oda išsiplėtus, plaukeliai bus šalinami lengviau ir ne taip skausmingai. Dėl tos pačios priežasties galima ant odos po antakiais užtepti maitinamąjį kremą, palikti 10 minučių, tuomet jį pašalinti vatos diskeliu. Dar vienas būdas sumažinti odos jautrumą – patrinti reikiamus plotelius leduku.

Visada pešiokite plaukus pagal jų augimo kryptį, kitaip jie gali pradėti įauginėti ir imti augti neteisingai. Pincetą prieš procedūrą ištepkite antiseptiku, o odą po pešiojimo patrinkite losjonu.

Jei pincetu išpešate tai, ko nereikia, tai įvairiems trūkumams jums reikės specialaus pieštuko antakiams. Jo pagalba galite pripiešti trūkstamus plaukelius ir patamsinti esamus. Pieštuko atspalvis parenkamas pagal natūralių antakių spalvą. Šiuo metu populiarūs geliniai ar kitos konsistencijos pieštukai antakiams, kurių nereikia drožti – tai labai patogu. Be to, tokie pieštukai neterlioja, turi specialius aplikatorius, kuriais galima lengvai kontroliuoti šerdelės ilgį.

Išryškinti antakius padės ne tik pieštukas, bet ir šešėliai, kurie leis jums suminkštinti natūralų antakių vaizdą. Šešėlius reikia tepti specialiai įstrižai nurėžtu standžiu šepetėliu arba labai plonu šepetėliu šešėliams užaštrintu galiuku. Taip pat vis populiarėja antakiams skirtas vaškas arba gelis – užtvirtinti tai, kas jau yra padaryta su antakių makiažu.

Kad antakiai išliktų gražūs, šilkiniai, juos reikia pastoviai prižiūrėti.

- Netingėkite kiekvieną rytą šukuoti antakius specialiu šepetėliu, kad suteiktumėte jiems reikiamą formą, o tad užfiksuokite antakių vašku ar geliu.

- Vakare nusivalius makiažą ir nusiprausus dar kartą sušukuokite antakius šepetėliu, suvilgytu aliejuku, skirtu plaukų stiprinimui. Tokia procedūra sustiprins plaukų svogūnėlius.

- Stiprinamąjį efektą suteikia kompresas antakiams: daromas jis dažniausia iš alyvuogių ar kito augalinio aliejaus. Kompresui reikia suvilgyti vatos tampona šiltu aliejumi ir uždėti ant antakių dešimčiai minučių. Tuomet šiltu vandeniu nuplauti aliejaus likučius ir sušukuoti antakius.

- Naudingas antakiams ir lengvas masažas – pamaigymas, pažnaibymas, lengvi paspaudimai pagal augimo kryptį. Beje, toks masažas padeda ir pavargus akims, ir esant galvos skausmui.

- Na ir, žinoma, teisinga mityba – tai taip pat svarbu saugant antakių grožį. Antakiams patinka vitaminai A, B ir E, kuriuos gaunate iš įvairių maisto produktų.

Netinginiaukite ir prižiūrėkite savo antakius, nes jie taip pat daug ką pasako apie jūsų veidą, o pagal veidą žmonės sprendžia ir apie asmenybę. Tinkamai prižiūrėti antakiai puošia akis ir daro veidą patrauklų bei išraiškingą!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.