Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Unikali „BIO2YOU“ šaltalankių produkcija jau Lietuvoje

2010-04-16

Balandžio 16d., Vilnius. Šiandien Lietuvos prekybos tinklų parduotuvėse „Sarma“ ir „Douglas“ pasirodo iš šaltalankių pagaminti sveikatą ir grožį puoselėjantys „BIO2YOU“ produktai – kosmetika, 100% natūralios sultys ir aliejaus kapsulės. Kosmetika gaminama Italijoje iš Latvijoje užaugintų šaltalankių taikant moderniausias...


Balandžio 16d., Vilnius. Šiandien Lietuvos prekybos tinklų parduotuvėse „Sarma“ ir „Douglas“ pasirodo iš šaltalankių pagaminti sveikatą ir grožį puoselėjantys „BIO2YOU“ produktai – kosmetika, 100% natūralios sultys ir aliejaus kapsulės. Kosmetika gaminama Italijoje iš Latvijoje užaugintų šaltalankių taikant moderniausias gamybos technologijas, kremai yra be alkoholio, dažiklių ir gyvulinės kilmės riebalų. 

Produkcijos pagrindas – šaltalankis – stiprus antioksidantas ir energijos šaltinis. Tyrimai rodo, kad jis pasižymi gydomosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis: jo uogos gerina imuninę sistemą, atkuria ląsteles, stabdo senėjimo procesą, suteikia energijos. Šaltalankis turi triskart daugiau vitamino A nei morkos, dešimt kartų daugiau vitamino C nei apelsinai, ir 4 kartus daugiau vitamino E nei jo turi saulėgrąžų sėklos. Vienoje šaltalankio uogelėje sutelpa 190 vertingų biologiškai aktyvių medžiagų: daug stiprių antioksidantų, 42 rūšių lipidų, 18 aminorūgščių, 14 vitaminų, provitaminų, mikroelementų, kelių rūšių omega rūgščių ir kitų mikroelementų, sveikatą stiprinančių medžiagų.

 „Daugelis iš savo mamų ar močiučių girdėjome apie stebuklingąsias šaltalankio savybes. Šiandien mums šio augalo vaisių unikalias savybes patvirtina ir mokslininkai. Todėl mes, pasitelkę gydytojų, dietologų ir dermatologų komandą, sukūrėme šaltalankio produktus, skirtus ne tik odai maitinti iš išorės, bet ir stiprinti visą organizmą iš vidaus“, – teigė produkcijos sumanytoja Rita Strazinska.

Pasak Latvijos gydytojos dermatologės Kristinės Azarjanos, veido kremai tinka ir itin jautriai, probleminei odai, o natūralios šaltalankių sultys ir aliejaus kapsulės papildo organizmą vitaminais, kurie būtini po žiemos išvargusiam kūnui ir nualintai odai.

 „BIO2YOU“ produkciją, t.y., 100% natūralias šaltalankių sultis, su natūraliomis obuolių sultimis skoniui pagerinti, maitinamąjį kremą veidui, lyginantį paakių kremą ir kremą prieš odos senėjimą, o taip pat 100% natūralų šaltalankių aliejų minkštose kapsulėse, galima įsigyti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Marijampolės parduotuvėse:


Douglas Akropolyje, Ozo g. 5, Vilnius
Vilnius

Sarma Europoje, Konstitucijos pr.7a
Vilnius

Sarma Panoramoje, Saltoniškių g.9
Vilnius

Sarma Oze, Ozo g. 18
Vilnius

Sarma Akropolyje, K.Mindaugo g.49
Kaunas

Sarma Akropolyje, Taikos pr.61
Klaipėda

Sarma Saulės Mieste, Tilžės g.109
Šiauliai

Sarma Maximoje, Kudirkos g.3
Marijampolė
 


Apie „BIO2YOU“:

Tai Latvijos bendrovė, kuri rinkai pristato visiškai naują kosmetikos ir sveikatos produktų liniją iš šaltalankių. Įmonė kurdama produktų liniją bendradarbiavo su dermatologais, dietologais, gydytojais ir mokslininkais. Produkcijai naudojami šaltalankiai gaunami iš Latvijos augintojų. Įmonės įkūrėja ir produkcijos idėjos autorė – Rita Strazinska.

 
Daugiau informacijos:
www.bio2-you.com
UAB „BIO2YOU“
El. paštas: info@bio2you.lv 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.