Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kosmetika iš... pomidorų

2011-04-25

Iš pomidorų padarytoje pastoje gausu vertingų rūgščių. Jos efektyviai kovoja su mikrobais, kurie užkemša poras, o tuo pačiu ir užkerta kelią spuogų atsiradimui. Be to, pomidoruose gausu cinko, vitaminų C ir E.

Kosmetika iš... pomidorų

Riebiai veido odai 

Trijų pomidorų tyrę reikia sumaišyti su šaukšteliu petražolės sulčių. Gautą masę supilstyti į formeles ir užšaldyti. Sušaldytais kubeliais veidą ir kaklą reikia valyti du kartus per dieną. Šaldyti pomidorų kubeliai padės sutraukti poras ir pagerins veido spalvą.

Sausai veido odai 

Didelį pomidorą sutarkuoti, į gautą masę įlašinti kelis lašus augalinio aliejaus. Maitinamoji kaukė paruošta. Tokią kaukę užteptą ant veido reikia laikyti apie 20 minučių.

Veido odai gaivinti

Sveiki prinokę pomidorai supjaustomi ir pertrinami per sietelį. Į tyrelę pridedama avižinių miltų. Gauta mase tepamas veidas. Po 10-15 minučių nuplaunams šiltu, po to šaltu vandeniu. Oda atrodys daug gaivesnė, elastingesnė.

Pilingas 

Pomidorų sultis galima naudoti kaip odos pilingą, nes jose gausu organinių rūgščių, kurios padeda pašalinti suragėjusį odos sluoksnį. 

Riebiems plaukams

Riebius plaukus taip pat rekomenduojama ištepti pomidorų tyre, šiek tiek palaikyti, po to kruopščiai ištrinkti galvą. Plaukai bus purūs, blizgės.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.