Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

5 mitai apie žalingą kosmetikos poveikį

2011-02-02

Kometikos produktai yra išrasti tam, kad išryškintų mūsų gerą odos išvaizdą ir paslėptų trūkumus. Kaip bebūtų keista, yra tikima, kad kai kurie grožio produktai yra ne tik nereikalingi, bet ir kenksmingi mūsų organizmui. Geniusbeauty.com pabandė surasti 5 didžiausių mitų apie kosmetikos poveikį, priežastis.

5 mitai apie žalingą kosmetikos poveikį

1. Kai kuriuose lūpų dažuose gausu švino.

Kosmetikos, Parfumerijos ir Kvepalų Asociacija CTFA, teigia, jog šis mitas yra nepagrįstas. Švino kiekis, kurį mes galėtume gauti iš kosmetikos produktų yra žymiai mažesnis nei kiekis švino, kurį mes gauname su maistu, vandeniu bei kurį pasisaviname kvėpuodami oru.

2. Kūno purškikliai, dėl savo koncerogeninių medžiagų, sukelia krūties vėžį, ir išprovokuoja toksinų susikaupimą krūtinėje esančiuose limfmazgiuose.

Amerikos Vėžio bendruomenė ir Nacionalinis Vėžio institutas paneigė šiuos gandus. Limfmazgiai pašalina toksinus inkstų ir kepenų pagalba, ne per prakaito liaukas. Yra mokslinių įrodymų, kad kūno purškikliai gali sukelti tik alergiją ir kad jie nėra vėžio sukėlėjai.

3. Kai kurios odos paviršiaus priemonės kenkia odai.

Eksperimentai parodė, kad sodos laurito sulfato pagrindu sukurti produktai lemia padidėjusį odos jautrumą. Priemonės savo sudėtyje turinčios šių medžiagų sunaikina apsauginį odos sluoksnį ir kaupiasi odos lastelėse. Reguliariai naudojamos dezinfekavimo priemonės gali išsausinti odą, išprovokuoti  odos lupimąsi,  plaukų slinkimą ir dermatitą.

Tačiau nors ekspertai teigia, kad šios priemonės produktuose, skirtuose nuplauti vandeniu (šampūnuose, kūno prausimosi želėje, putose) yra saugios naudoti, vis tik nerekomenduoja jų žmonėms su inkštirų, sausos odos ir plaukų slinkimo problemomis.

4. Apsauginės priemonės grožio produktuose yra žalingos odai.

Apsauginės priemonės kosmetikos sudėtyje yra svarbus elementas, nes jos apsaugo grožio produktus nuo bakterijų. Tavo kremo indelis yra pati geriausia vieta veistis bakterijoms. Čia jos gauna viską, ko reikia augimui - vandens, maitinamųjų medžiagų (riebalų, proteinų, angliavandenių), deguonies aerobams (atidarytuose kremo indeliuose) ir deguonies stygių anaerobams (uždarytuose kremo indeliuose).

Jei bakterijos patenka į kremą, pavyzdžiui, nuo kažkieno nešvarių pirštų, jos gali sukelti alergiją. Bakterijos gali sukelti infekcijas odai ir ,ypatingai, akims.

5. Sintetinės dažomosios priemonės ir aromatizatoriai yra žalingi.

Tiek sintetiniai, tiek natūralūs aromatizatoriai gali sukelti alergiją. Tarp dažomųjų priemonių anglies formulės gali būti pavojingos (juodi plaukų dažai turi šių komponentų). Nors mokslininkai nuolatos perspėja, kad šie komponentai gali sukelti sveikatos problemų, iki šiol nėra sukurta produktų pakeisiančių šiuos kenksmingus mūsų sveikatai produktus.

Todėl, mielos moterys, saugokite save kiekvieną dieną, tačiau nepamirškite, kad visos priemonės yra testuojamos, turi produktų sudėtis ir mes pačios jas galime rinktis. Jei bijosime visko – greičiausiai, kad labai apsisunkinsime sau gyvenimą.

Grožioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (3)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* kosmetologe  2011-02-02
Mielosios, svarbu prisiminti elementarias taisykles! Tikrai galvoju, kad labiau kenkia nenuvalytas makiazas po diskotekos paliktas antrai dienai, pasenusios, netinkamai ir ne pagal paskirti naudojamos kosmetines preimones ir psichologinis nusiteikimas... Psichologija - stiprus faktorius, kad ir pavyzdziui... Ta pati kauke naudojama grozio salone ir namie gali duoti skirtingus rezultataus :))) O zinote, kodel??? Sumokejusi didelius pinigus, moteris nusiteikia gauti maximum naudos. O namie kas.... Uzsitepusios kauke begame plauti indu...:) Sakysite, ne tik... Sutinku, daug faktoriu nulemia nauda, poveiki, efektyvuma... Cia tik menkas pastebejimas :) Svarbiausiai nepanikuokite ir daugiau sypsokites!
* siaubs  2011-02-02
pastaruoju ta masine paranoja labai gaji. Pradeta bijot sulfatu sampune, nors ora ta pati uodzia kasdien....Juokinga. As renkuosi tai, kas duoda efekta ir aliejuota galva tikrai del to neketinu vaikscioti. Zinoma reikia grieztesnio gamybos reguliavimo, bet smirdet ir vaidint naturalizma del sveikatos neva, yra kvaila.
* Giedrė  2011-02-02
Aš irgi visada galvoju, kad reikia save prižiūrėti ir išrankiau rinktis kosmetiką, bet nenoriu dažytis burokėliais, kad būčiau graži ir nematau baisybių VISOJE kosmetikoje. Svarbu ieškoti kokybės.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.