Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

10 keisčiausių grožio procedūrų (foto)

2011-09-22

Viena moterų savybė taip niekada ir nepasikeitė, matyt, ir nepasikeis – visais amžiais jos tiesiog norėjo būti gražios. Būdai, kuriais buvo siekiama grožio, šiuolaikinę moterį greičiausiai gali šokiruoti. Taigi, siūlome nebandyti tokių procedūrų pačiai namuose.

1. Lakštingalos išmatos odai

Japonijoje XVIII amžiuje buvo itin populiari pudra iš lakštingalos išmatų. Geišos šiuo laikotarpiu visuomet ją naudodavo, kadangi ji puikiai slėpė visus veido nelygumus. Lakštingalos fekalijose yra pakankamai amino rūgščių, kurios minkština odą. Beje, kai kur grožio procedūra su lakštingalos išmatomis yra atliekama ir dabar. Svarbu paminėti, kad lakštingalos išmatos nėra tiesiog surenkamos ir tepamos ant veido. Prieš tai jas sterilizuoja, pašalina visus toksinus, o tada smulkina iki tol, kol gaunami milteliai.

2. Prausiklis su skruzdžių rūgštimi

Jei teko, kada būti „pabučiuotai“ skruzdėlės, turbūt tikrai žinote, kad jausmas tikrai nekoks. O štai, pasirodo, specialus prausiklis su skruzdžių rūgštimis Japonijoje itin populiarus. Jis ne tik gerai pašalina negyvas odos ląsteles, tačiau puikiai tinka riebiai odai. Beje, šis prausiklis taip pat padeda subalansuoti emocinę būseną.

3. Kondicionierius iš buliaus spermos

Kai kurie dalykai gali būti iš tikrųjų sunkiai suprantami, tačiau faktas yra tas, kad plaukų priežiūrai, jų gydymui yra pagaminta nemažai kondicionierių, kuriuose yra galvijų spermos. Naudoti tokius kondicionierius yra ypač populiaru Londono grožio salonuose. Plaukai po to tampa blizgantys, stiprūs bei tinkamai sudrėkinti.

4. Grožio gėrimas iš kiaulių placentos

Kuri galėtų gerti tokį bjaurų slidų dalyką iš kraujo ir kitų skysčių? Ta, kuri nori amžino grožio bei jaunystės. Apskritai dauguma žmonių Japonijoje rikiuojasi į eilės dėl šio gėrimo. Kaip ir menstruacijų kraujyje, taip ir placentoje yra gausu vitaminų, maistinių medžiagų bei mineralų. Visa tai yra naudinga organizmui bei bendrai išvaizdai.

5. Sviesto masažas

Yra labai mažai kam žinoma praktika, kuri taikoma Etiopijos grožio salonose. Moterys yra 45 minutes masažuojama sviestu - nuo kojų pirštų iki galvos odos. Tai naudinga visam kūnui.

6. Burnos skalavimas šlapimu

Nors tai gali stebinti ir netgi šokiruoti, tačiau daugelį šimtmečių įvairiose kultūrose šlapimas buvo laikomas gėrimu, geriausiai tinkančiu sveikatai. Dar prieš Kristaus gimimą Pirėnų pusiasalyje šiuo skysčiu buvo skalaujama burna, kad dantys taptų balti. Tikima, jog šlapimas užmuša mikrobus ir padeda kovoti su dantenų ligomis, tačiau, reikia pabrėžti, jog šlapime yra pakankamai toksinų, kurie gali pakenkti. Taigi, taip balinti dantų nepatartina.

7. Sraigių kremas

Pasirodo, sraigių gleivės yra galingas antioksidantas. Kliniškai buvo įrodyta, jog sraigių       serumas yra naudingas odai. Jis gydo randų, spuogų žymes, taip pat puikiai apsaugo odą nuo saulės daromos žalos bei senėjimo.

8. Banginių išskyros

Ambros (angl. ambergris) yra kieta, vaškinė, degi medžiaga, dažniausiai ji būna pilka. Ši medžiaga gaminama banginio virškinimo sistemoje arba išsiskiria iš banginių spermos. Tokios išskyros paprastai yra šalinamos per tiesiąją žarną. Vakaruose šios išskyros buvo ypač plačiai naudojamos kvepalų gamyboje.

9. Grožio produktai iš placentos

Iš placentos ir dabar gaminama visa eilė produktų, kurie puoselėja grožį: veido kaukės, akių geliai, plaukų serumai. Beje, teigiama, jog šiuos grožio produktus itin mėgsta tokios garsenybės kaip Jennifer Lopez, Eva Longoria ir Madonna.

10. Volelis odai

Šio volelio pagalba galima patekti į vidinį odos sluoksnį. Taip randai gali būti sumažinti, raukšlės pašalintos, panaikintos visos dėmelės, pati oda atjaunėja. Procedūra su tokiu voleliu yra visai nesudėtinga: jį tiesiog reikia vedžioti po odą ir jame esančios adatėlės atlieka savo darbą.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.