Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kaip atsikratyti “gelbėjimosi rato”?

2010-08-28

Tai problema, kurios atsikrakyti yra itin sudėtinga. Tačiau, jei reikia ir yra noras, teks įdėti ir nemažai pastangų. Paprastai riebaliukai kaupiasi šioje srityje dėl paveldėjimo, netinkamos mitybos, sporto stokos...

Kaip atsikratyti “gelbėjimosi rato”?

Pirmiausiai, tai kaip maitintis? Ogi viskas paprasta, tik svarbu nestokoti valios. Svarbu vakarais atsisakyti angliavandenių, 2-4val. prieš miegą nevalgyti. Tinkamiausias maistas vakare yra virta vištos krūtinėlė, liesa varškė(viena arba su žalumynais), tunas, žuvis, salotos. Vakarais venkite jogurtų, kadangi juose paprastai yra nemažai angliavandenių, vaisių, kad ir kokie jie nekalti beatrodytų ir t.t. Angliavandenius stenkitės vartoti rytais ir šiek tiek dieną. Be abejo, pats laikas mažinti saldumynų bei kitų kaloringų, nesveikų produktų porcijas! Visiškai atsisakyti nereikėtų, tačiau būtų šaunu, jei šių produktų porcijas sumažintumėte iki minimumo.

Fizinis krūvis. Kas geriausiai padės deginti riebaliukus? Manau, dauguma žino, kad norint deginti riebaliukus, būtina nemažai laiko skirti kardio treniruotėms. T.y. bėgiokite, spračiai vaikščiokite, minkite dviratį ar elipsinį treniruoklį, užsiimkite aerobika. Taip pat sukite lanką, tik, žinoma, sunkų, o ne paprastą! Nepamirškite, kad riebalai pradeda degti maždaug po 20 minučių treniruotės, tad 40-60min. kardio treniruotės yra pats tas. Taip treniruotis nebūtina kasdien, užteks bent 3 kartus per savaitę.

Bet nepamirškite, kad tinkama mityba čia yra svarbiausia!

Sėkmės!

www.tavokunas.lt

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* as  2011-03-07
visos mergaites nori buti grazios ant vasaros, teks pasistengti, gerokai padirbeti ;))
* mazooji  2011-03-07
meginsim !

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.