Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kai džinsai ima veržti arba kaip patobulinti taliją

2010-06-13

Madingų drabužių dizaineriai, iš visko sprendžiant, labai nutolę nuo medicinos, o tiksliau, nuo jos krypties, kuri vadinasi fiziologija.

Kai džinsai ima veržti arba kaip patobulinti taliją

Kitokio paaiškinimo, tiesiog, neįmanoma rasti, kuomet kalbama apie džinsus su pažemintu liemeniu, kurie tinka visiems: ir kojas daro išvaizdesnes, ir seksualiai aptempia užpakaliuką, ir klubus vizualiai susiaurina, tačiau šiek tiek aukščiau viso to šedevro - vaizdas ne koks. Kūno riebalinės klostės taip ir taikosi pakibti ant džinsų juosmens, paversdamos gražią merginos figūrą į nepatrauklią moterį be talijos.

Riebalai ir fiziologija

Išspręsti riebaliukų problemos iki galo neįmanoma, remiantis ta pačia fiziologija. Visa esmė - inkstai! Būtent juos, rūpestingai riebaliukų sluoksniu, apsaugo žmogaus organizmas: nuo temperatūros svyravimų, traumų arba, tiesiog, nuo sausgyslių patempimų. Riebaliukų talijos srityje - praktiškai neįmanoma sunaikinti ligi galo, nes kūnas, visais įmanomais būdais, priešinsis, kad tik išsaugoti sveikatą, tame tarpe ir reprodukcinę. Yra žinoma, kad esant inkstų ligoms, sumažėja galimybė gimdyti. Jokiu būdu ši informacija nekviečia paslėpti džinsus į tolimiausią stalčių, tačiau informuoja apie tai, kad kova su riebaliukais - ilgalaikė ir ji neturi būti nukreipta jų sunaikinimui, o tik sumažinimui. Ti
k tokiu atveju jus apsisaugosite nuo insktų ligų.
 
Įvertinkite savo figūrą

Visų pirma, apžiūrėkite save veidrodyje ir, pridėjusi ranką prie širdies, įvertinkite ar jumyse yra problematiškų zonų, išskyrus riebaliukais apaugusią taliją. Tuo atveju, jei per didelis svoris pastebimas visame kūne, visų pirma, kovoje dėl estetinio grožio, turi būti subalansuota dieta. Toms, kurios, išskyrus riebaliukus šonuose, daugiau problemų neturi, pakaks daryti pratimus, kurie skirti pilvo raumenims bei apatinei nugaros daliai. Kitaip tariant, norint sumažinti riebaliukų kiekį šonuose, reikia stiprinti ne pilvo raumenis, bet ir nugaros, kurie esant hipertrofijai, sutrauks odą ir suformuos gražų pilvą bei juosmenį.

Kaip atsikratyti riebaliukų liemens srityje. Pratimai:

Pilvo preso stiprinimas geras tuo, kad jį galima daryti tiek namuose, tiek treniruočių salėje. Visų pirma, pradėkite nuo 2—3 pratimų pilvo preso raumenims, t.y. nuo paprasčiausių sukinių gulint. Tai atlikite 15—20 kartų (sulenkdamos kojas per kelius ir siekdamos smakrą). Po to reikia treniruoti tuos pilvo raumenis, kurie atsakingi už pilvo šonus. Paimkite į rankas svarmenį, kuris sieks apie 2—3 kilogramus ir sukiokite į šonus. Klubai tuo metu neturi judėti. Atminkite, kad jus dirbate su pilvo šoniniais raumenimis, o ne supatės nuo vieno šono, prie kito. Pratimai turi būti tikslūs: pasilenkimą į svorio pusę tokiu pačiu giliu pasilenkimu keiskite į laisvos rankos pusę. Nepamirškite, jog svarmenėlis turi būti rankose kaitaliojamas: tai vienoje, tai kitoje rankoje.

Dar vienas labai svarbu pratimas, norint atsikratyti riebaliukų šonuose, tai pratimas nugaros apačiai. Treniruočių salėje tam yra specialūs treniruokliai, o namuose tai galima atlikti stovint su lazda ant pečių. Atlikus šį pratimą, 15—20 kartų, pavyks sujudinti raumenis. Tai būtina daryti kiekvieną dieną, tuo labiau, kad šiam pratimui tereikia skirti ne daugiau nei 15 minučių.

Taip besitreniruodamos, jus ne tik puoselėsite savo figūrą, bet ir sureguliuosite virškinimą, mat sportuojant būtina gerti daug skysčių bei, bent mažumėlę, reguliuoti mitybą. Galbūt pirmosios treniruotės seksis sunkiau, tačiau sportuojant nuolat, be abejonės, imsite justi pagerėjusią savijautą bei nuotaiką, o tai yra ypač svarbu.

www.eli.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* lina  2010-12-20
tai koks cia pratimas su ta lazda?

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.