Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Graži figūra: Kaip išsaugoti krūtų grožį?

2011-02-07

Niekam ne paslaptis, Brangiosios, kad viliojančios krūtys – geriausias kelias pritraukti vyrų dėmesį. Tačiau, norint turėti gražias ir gundančias krūtis, reikia nepamiršti kelių svarbių dalykų apie tai, kas daro neigiamą įtaką Jūsų patraukliausiai kūno daliai. Taigi:

Graži figūra: Kaip išsaugoti krūtų grožį?

1. Netinkama liemenėlė

Jei ji per maža, tuomet tokios liemenėlis vilkėjimas gali sukelti didelę žalą Jūsų krūtims, kadangi kraujas negali tinkamai cirkuliuoti į jas. Taip pat nemažesnė žala, jei Jūsų pasirinkta liemenėlė per plati – krūtys nebus prilaikomos, o tai negatyviai veikia pačią jų formą. Yra ir tokių moterų, kurioms apskritai nepatinka vilkėti liemenėlę, tačiau didesnių krūtų savininkės tokios minties turėtų atsisakyti, kadangi be liemenėles didesnių krūtų oda linkusi labiau išsitempti, o tai gali būti pagrindinė priežastis strijų atsiradimui bei krūtų elastingumo praradimui.

2. Sportas

Sporto metu patartina ir netgi būtina vilkėti liemenėlę, kad krūtys būtų prilaikomos. Labiausiai padėsite krūtims vilkėdama sportinę liemenėlę.

3.  Tiesioginiai saulės spinduliai

Daugumai patinka gražus rudai idegęs kūnas, tačiau krūtims tiesioginiai saulės spinduliai iš tiesų kenkia. Moterų krūtų oda yra labai jautri, todėl tiesioginiai saulės spinduliai gali suaktyvinti dėmių atsiradimą ant krūtų, taip pat paskatinti raukšlių formavimąsi aplink spenelius. Taigi, eidamos į paplūdimį, nepamirškite apsaugoti savo krūtis. Geriausias būdas tai padaryti – degintis vilkint viršutinę maudymosi kostiumėlio dalį arba, jei visgi norite, kad ir krūtys įdegtų, tuomet, nepamirškite ištepti jas apsauginiais kremais su UV filtrais.

4. Svorio pakitimai

Jei laikotės dietos, žinokite, jog pernelys staigus svorio kritimas daro neigiamą įtaką ne tik Jūsų sveikatai, tačiau ir Jūsų krūtims, ilgainiui jos taip pat praranda formą, todėl meskite svorį lėtai bei sveikais būdais.

5. Karšta vonia

Aukšta temperatūra taip pat kenkia moters krūtims bei jų elastingumui.

6. Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nėštumas – viena iš priežasčių krūtų formos ir elastingumo praradimui vystytis. Tačiau, jei rūpinsitės jomis, be abejo, išvengsite to.

 

O dabar, keletas paprastų patarimų, kaip iškart pagerinti savo krūtinės formą:

 

1. Optinė iliuzija

Tai paprasčiausias būdas pagerinti Jūsų krūtų formą. Šiam tikslui pasiekti, galite naudoti pakeliamąsias liemenėles.

2. Vandens procedūros

Šaltas dušas ne tik gerina kraujo apytaką ir stiprina kraujagysles, tai kuo puikiausiai padės Jūsų krūtims atrodyti gražiai bei stangriai.

3. Masažas

Pats šauniausias būdas odos elastingumui išlaikyti. Geriausiai tinkamas – vandens masažas. Jis padės sutvirtinti Tavo krūtų raumenis, pagerins kraujotaką bei bendrąją medžiagų apykaitą.

4. Pratimai

Reguliarūs pratimai, kurie gali būti atliekami ir namie. Tinka elementariausi rankų judesiai, kuriuos atliekant jaučiasi tempimas krūtinės juostoje.

5. Kosmetinės priemonės

Tai gali būti: papildai, geliai, kremai, kaukės, kūno įvyniojimai, naudojant visa tai su masažu – sustiprės Jūsų krūtų oda bei padidės jų elastingumas. Visas šias priemones patartina laikyti šaldytuve, dėl didesnio tonizuojančio poveikio.

Būkite gražios!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Giedrė  2011-02-07
Labai naudinga, o dar ir pratimai siulomuose straipnsiuose - liuks!

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.