Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Svajojančioms turėti ilgus ir sveikus plaukus

2011-09-30

Reguliarus galvos masažas

Masažuotis galima kasdien tik nusiprausus (galima masažuotis ir be specialaus aliejaus). Tai pagerina odos kraujotaką ir padeda apsisaugoti nuo plaukų slinkimo. Reguliarus masažas stimuliuoja riebalines liaukas, kurios atsiveria į plaukų maišelius ir gamina riebią medžiagą, drėkinančią plaukus. Tai suteikia plaukams stiprumo ir žvilgesio.

Maistas - jūsų vaistas

Gerkite špinatų sultis;

Pasta iš kalendros lapų švelniai sutepkite galvą. Po 10-15 minučių išskalaukite šaltu vandeniu;

Sumalkite vieną arbatinį šaukštelį juodųjų pipirų ir citrinų sėklų. Įtrinkite šį mišinį į galvos odą ir po 10-15 minučių išskalaukite šaltu vandeniu. Tai atgaivina plaukus ir skatina jų augimą.

Kuo mažiau cheminių priemonių

Nenaudokite cheminių plaukų šviesiklių, venkite plaukų suktukų, džiovintuvo, iš cheminių medžiagų pagamintų plaukų žėlė. Nenaudokite plaukų dažiklių, kurių sudėtyje yra amoniako. Visos šios medžiagos sausina plaukus, todėl jie praranda gyvybingumą, stiprumą ir žvilgesį. Stenkitės plaukus prižiūrėti natūraliomis priemonėmis.

Reguliariai trinkite galvą

Gerkite pakankamai vandens, - tai sveika ir reikalinga kūnui bei plaukams. Laiku pakirpkite ir tvarkykite plaukus, - išvengsite plaukų galiukų išsišakojimo. Nenaudokite šampūnų, kurių pagrindą sudaro cheminės medžiagos, - tokie slopina natūralų plaukų žvilgesį.

Prieš pradėdami naudoti bet kokias priemones plaukams ar odai prižiūrėti, pirmiausiai išbandykite nedidelį kiekį, kad įsitikintumėte, ar nesate alergiškas sudedamosioms medžiagoms, ar ši priemonė nedirgina odos.

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.