Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Natūralūs šampūnai, kuriuos galite pasidaryti pati

2011-11-16

Norime su Jumis pasidalinti šampūnų receptais, kuriuos galėsite pasigaminti namie pati be jokio didelio vargo. Svarbiausia, jog šie natūralūs šampūnai yra labai naudingi Jūsų plaukams, todėl kviečiame išbandyti.

Pieno produktai sausiems ir pažeistiems plaukams

Jums reikės kefyro, rūgpienio arba išrūgų. Pasirinkta mase ištepkite visus galvos plaukus, o po to užsidėkite polietileno maišelį ant galvos ir ant viršaus dar užsivyniokite rankšluostį. Maždaug po 30 minučių galvą išskalaukite šiltu vandeniu. Vėliau rekomenduojama galvą perplauti su parūgštintu vandeniu. Jums reikėtų į litrą vandens įpilti vieną šaukštą acto arba citrinos sulčių. Tokia procedūra yra itin naudinga plaukams. Ją patariama atlikti du kartus per mėnesį.

Ruginė duona plaukų blizgesiui

Paimkite 150 gramų ruginės duonos be plutelės, užpilkite ją verdančiu vandeniu ir palikite mirkti per naktį. Ryte viską gerai išminkykite, gausite košelę, kurią reikia tepti ant plaukų bei palaikyti ją ant jų apie 5 – 10minučių. Gautą mišinį nuo plaukų galima nuskalauti turimų žolelių nuoviru arba parūgštintu vandeniu. Pamatysite, plaukai bus švarūs ir blizgantys.

Garstyčios riebiems plaukams

1 šaukštą garstyčių miltelių ištirpdykite 2 litruose šilto vandens ir šiuo gautu tirpalu plaukite savo plaukus. Taip pat iš anksto turėkite pasiruošusi žolelių nuoviro, kuriuo galėsite gerai išskalauti galvą. Rekomenduojama 2 litrais karšto vandens užpilti tokių žolelių: dilgėlių, jonažolių, gyslotį. Jų įdėkite po šaukštą. Šį nuovirą pasiruoškite maždaug prieš pusvalandį iki savo plaukų ištepimo garstyčių tirpalu. Tuomet perplaukite plaukus šiuo žolelių nuoviru ir pamatysite, kad nebeliks to riebių plaukų žvilgesio.

Bananai kiekvienos dienos plaukų žvilgesiui

Jums prireiks pusės banano, kuris turi būti labai gerai išvalytas, kad ant paties banano neliktų jokių nereikalingų banano žievės likučių. Tada jau galite pradėti ruošti specialią tyrelę, kuriai be pusės banano dar prireiks citrinos sulčių, o pabaigoje – kiaušinio trynio. Iš šio kiekio gausite šampūno vienam plovimui. Šiuo gautu šampūnu yra labai paprasta plauti plaukus, kadangi jis puikiai nusiskalauja, o plaukai po to tampa švarūs, blizgantys ir minkšti.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Waida  2015-11-22
išplauti tikrai sunku,bet vertas vargas,nes plaukai būna labai papurę ir blizgantys

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.