Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Straipsniai

Kodėl “jo-jo” dietos pavojingos?

2011-07-24

Esu tikra, visi girdėjote apie “jo-jo” efektą. “Jo-jo” - tai toks dietų efektas, kada svoris dietos metu nukrinta, o baigus dietintis vėl sugrįžta ir tai kartojasi nuolatos.

Internete pilna dietų, tačiau dauguma jų suteiks Jums tik trumpalaikį efektą ir svoris, pradėjus normaliai maitintis, sugrįš. Iš tiesų, tai yra daugelio lieknėjančių problema. Mono dieta ar tiesiog mažo kaloringumo dieta daug kam atrodo puiki išeitis, norint greitai ir efektyviai numesti svorio, tačiau lygiai taip pat daugeliui po dietos svoris grįžta, o kartais netgi dvigubai! Grįžus svoriui, žmonės vėl griebiasi dietų, o vėliau vėl atauga "pamestus" kilogramus ir tai kartojasi nuolatos. Iš tiesų, to svorio grįžimo esmė yra ta, kad po dietos žmonės dažnai nebegali sveikai maitintis, nes yra pasiilgę šokolado ir panašaus maisto, o po tokių dietų, šiais skanumynais pradeda piknaudžiauti kaip niekad. Be abejo, nepamirškite, kad šios dietos lėtina medžiagų apykaitą. Na, o galiausiai žmogus įsukamas į tą užburtą dietų ratą, iš kurio neturi valios ištrūkti… Tačiau ar kas nors susimąstė, jog tai pavojinga sveikatai?

Jo-jo efektas skatina kepenų problemas, raumenų praradimą, lėtina medžiagų apykaitą, skatina širdies ligas ir aukštą kraujo spaudimą, skatina diabetą, netgi vėžį bei trumpina gyvenimo trukmę.

Ar Jums tikrai viso to reikia? Ar norite nugyventi gyvenimą su įvairiais sveikatos nutrikimais ir nuolat ‘šokinėjančiu’ svoriu? O gal geriau pasirinkite sveiką svorio metimo būdą, būkite sveikesni, laimingesni, žvalesni ir gražesni?

Linkime sėkmės renkantis teisingą svorio metimo būdą!

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.